Gratis'e yeni pazarlama direktörü

Kişisel bakım sektöründe yaygın hizmet ağı ve 680 mağazası ile lider konumda olan Gratis'e yeni pazarlama direktörü atandı.

16.09.2022 14:15:000
Paylaş Tweet Paylaş
Gratis'e yeni pazarlama direktörü

Gratis’in Pazarlama Direktörlüğü görevine Selcan İkiz atandı.

Sektörde 13 yılı aşkın süre boyunca pazarlama ve müşteri deneyimleri alanında görev alan Selcan İkiz, Gratis’in Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı.

Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezun olan ve yine Sabancı Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi programında yüksek lisansını tamamlayan Selcan İkiz, profesyonel iş hayatına Yapı Kredi Bankası’nda Pazarlama Uzmanı olarak başladı. Daha sonra Migros’ta göreve başlayan İkiz, 13 yıl boyunca Müşteri İlişkileri Uzmanı, Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Segment Yöneticisi, Müşteri Deneyimi ve Kampanya Grup Müdürü görevlerinde bulundu. İkiz, her müşteriye tek müşteri yaklaşımını destekleyecek data modelleri, iletişim kanalları ve müşteri deneyimi tasarımları gibi konular üzerinde çalışmalar yaptı.

Kariyeri boyunca sadakat programlarının çeşitli kollarında görev yapan Selcan İkiz, elde ettiği deneyimlerle özellikle müşteri ilişkileri yönetimi alanında Gratis’te önemli çalışmalara imza atmayı hedefliyor.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz