"İnşaat 2023" Adana'daydı

“İnşaat 2023” buluşmalarının devamı Adana’da gerçekleşti.

28.03.2014 23:07:110
Paylaş Tweet Paylaş
"İnşaat 2023" Adana'daydı
E.C.A. Serel, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından Türk inşaat sektöründeki gelişmeleri değerlendirmek ve sektörel hedefleri masaya yatırmak amacıyla başlatılan “İnşaat 2023” buluşmalarının devamı Adana’da gerçekleşti.

Adana bölgesinde inşaat sektörünün bugünkü konumu, gelecek vizyonu ve hedeflerinin ele alındığı toplantıya, Elmor Genel Müdürü Hakan Günderen, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu ve inşaat sektörünün önde gelen firmalarının temsilcileri izleyici ve panelist olarak katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Elmor Genel Müdürü Hakan Günderen, “Adana, her yıl en iyi satış rakamlarını yakalayan bölgelerimizden biri... Elginkan Topluluğu’nun gücünü arkamıza alarak, her platformda Türk inşaat sektörünün yanında olacağımızı, bu sektörü büyütmek için canla başla çalışacağımızı bir kez daha sizlerle paylaşmak istiyorum” diye konuştu.

Fotoğrafı görmek için görsele tıklayın.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz