"Feminenliği yok etmeden rahat ve şık giyinirim"

Nuşin Oral’ın şıklık formülleri iş kadınlarının hayatını kolaylaştıracak.

17.07.2015 20:48:270
Paylaş Tweet Paylaş
"Feminenliği yok etmeden rahat ve şık giyinirim"


“Doğumda 25 kilo aldım, bir yıldır diyetteyim”

HAFTA 2 KEZ PİLATES YAPIYORUM
Haftada iki kez sabahları erkenden pilates yapıyorum. Onun dışında mutlaka hem stres atmak hem fit olmak için masaj yaptırırım. Bir buçuk yıl önce doğum yaptım. Hamilelikte 25 kilo aldım. O yüzden çok dikkat ediyorum. İster istemez bu kiloları vermek için uğraşıyorum. Bir yıldır da diyetteyim.
SABAH VE AKŞAM ÇOCUKLARLA Pilates dışında herhangi bir spora vakit ayıramıyorum. Zaten fiziki olarak mümkün olamıyor. Sabahları çocuklarla yoğun bir şekilde ilgileniyorum, akşamları da eve gelmem akşam 7.30’u buluyor. Dolayısıyla 7.30-9.30 arası yemek ve çocuklarla geçiyor.
YEDİKLERİMİZE DİKKAT EDİYORUZ Karı-koca yemek konusuna çok dikkat ediyoruz. Sebze ve salataların eksik olmadığı bir beslenme alışkanlığımız var. Orada bir problem yaşamıyoruz. İş yemeklerinde de genellikle et-salata yiyorum. Haftanın en az dört günü bu şekilde oluyor. Öğlen yemeklerinde de günü idare etmeye çalışıyoruz.

Modaya ayak uydurmak için neler yapıyor?

ELBİSE İLE RAHAT EDİYORUM
Takım elbiseleri çok kullanıyorum. Ama özellikle elbiselerle rahat ediyorum. Moda trendlerini yakından takip ediyorum.
OKUMADIĞIM DERGİ YOK Okumadığım dergi yok. Zaten işimle ilgili de takip ediyorum. Tabii bir moda akımını alıp onu doğrudan kendime uyarlamıyorum.
TERCİH ETTİĞİM RENKLER Daha çok kendi tarzımı bu moda akımları ile birlikte yine kendim oluşturuyorum. Kimi zaman renklerden etkileniyorum. Örneğin bu sezon elektrik mavisi veya mavi-yeşil-haki renklerini tercih ediyorum. Bu şekilde modaya ayak uyduruyorum.
AKSESUAR VE AYAKKABI Özellikle aksesuar ve ayakkabı alışverişi yapmayı seviyorum. Soyunmanız gerekmeden alışveriş yapabiliyorsunuz. Üstelik aksesuar ve ayakkabılarla farklı tarzlar yarabiliyor, kıyafetlerinizi trendlere daha uygun hale getirebiliyorsunuz. 

KİŞİSEL BAKIM
Flexi Card ile tarzınızı yansıtan 3 mağazayı seçebilir ve bu mağazalarda her zaman ekstra bonus ya da ekstra taksit imkanından faydalanabilirsiniz! Kendi kartınızı ve kendi tarzınızı kendiniz yaratın! flexicard.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz