Neşeli tekneci

"Deniz olmadan yaşayamam"

1.01.2012 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Neşeli tekneci


Capital: Nerelerden alırsınız model arabaları?
- Çeşitli markalar var. İtalya'da, İngiltere'de satılıyor. Ama hepsi Uzakdoğu'da yapılıyor. Hong Kong başı çekiyor. Yapımlar ve işçilik Hong Kong ama satış yapan, marka olan şirketler Avrupalı. Çok ciddi bir el emeği.

Bubago ile macera turizmi
PROJE NASIL DOĞDU
Bubago aslında bir arkadaşımızın fikri. Macera adamı olmadığım için zaten böyle bir fikrin benden çıkması pek beklenmez. Arkadaşımın yelken okulu var. İnsanlara "macera paketleri" satma fikriyle doğdu. Yola benimle devam etmek istedi. Bubago AŞ. olarak şirket kurduk. Daha sonra bu biraz daha gelişti. İşi paket turdan çıkarıp macera turizmine dönüştürmeye çalışıyoruz.
LIFESTYLE BİR MARKA
İyi bir iş olsun istiyoruz, o yüzden de acele etmiyoruz. Keyifli ve kaliteli bir iş olsun istiyoruz. Aslında sitesi çok güzel oldu ama henüz yayına sokmadık. Esas amacımız Bubago'yu lifestyle bir marka haline getirmek. Bubago markasıyla her şeyi yapabiliriz. Ama başlangıcı doğru konumlandırmak önemli. Tamamen hobi amaçlı başladığı için ticari bir kaygımız yok. Yani "Kaybedilen her gün bize zarar yazıyor" gibi düşünmüyoruz. İyi bir noktadan, en doğru noktadan başlayalım diye ince eleyip sık dokuyoruz."


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz