"En Beğenilen Şirketler"

Türk iş dünyasının yıllardır referans kabul ettiği araştırmanın 2013 sonuçları, iş dünyasına ait mesajlarla dolu

28 MART, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
En Beğenilen Şirketler

KOÇ HOLDİNG
ŞAMPİYONUN GELECEK STRATEJİSİ

Bu yıl dört basamak yükselerek Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda 1.502 profesyonelin oyuyla birinci seçilen Koç Holdingin gelecekte şampiyonluk konumunu sürdürmek için izleyeceği stratejiyi CEO TURGAY DURAK anlattı:

KORUNACAK 4 TEMEL DEĞER
“Koç Topluluğu olarak liderliğimizi, marka değerimizi, Koç ismine duyulan güveni ve itibarımızı titizlikle korumak, geliştirmek öncelikli amacımız. Önceliklerimiz önümüzdeki dönemde de bu değerler üzerine odaklanmaya devam etmek. Ne mutlu ki Koç Topluluğu olarak kurucumuz merhum Vehbi Koç’un ‘Ülkem Varsa, Ben de Varım’ sözüyle özdeşleştirdiğimiz bu görevi, 86 yıldır çalışanlarımızın ortak aklını, emeğini ve inancını başarıya odaklayarak sürdürme gayreti içerisindeyiz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ÖRNEK İŞLER
Kurulduğumuz günden bu yana yatırımlarımızı uzun vadeli bakış açısıyla gerçekleştiriyoruz. Sürdürülebilirlik stratejisi doğrultusunda ülkemiz için değer yaratmayı hedefliyoruz. 85 bini aşan çalışan sayımızla Türkiye’nin en büyük özel sektör kuruluşu ve işvereniyiz.

Tüm faaliyetlerimizde sürdürülebilir ve örnek alınabilir işlere ve kurumlara hayat vermeye çalışıyoruz. Yatırımlarımızda, işlerimizi büyütürken ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak ve uluslararası konumumuzu güçlendirmek en önemli hedeflerimiz arasında.

İNOVASYON ÖNCÜLÜĞÜ
Hem şirketlerimizin hem ülkemizin sürdürülebilirliği için inovasyon ve AR-GE olmazsa olmaz. Koç Topluluğu olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde teknoloji ve inovasyona öncülük ediyoruz. Hem ülkemizde hem uluslararası arenada rekabet gücümüzü daima geliştirmeyi hedefliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz