Sadakat için itici güç oluşturuyor

Shell&Turcas Petrol’ün CEO’su ve Prakende Genel Müdürü Jacek Dzıembaj, sorularımızı yanıtladı.

1.03.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Sadakat için itici güç oluşturuyor


Sosyal sorumluluk projelerinizle ödül kazandınız mı?
Evet, “Altın Pusula”, “Altın Vana”, “Kent ve Yaşam Sosyal Projelere Destek Ödülü”, yakın dönemdeki ödüllerimiz. Bu ödüllerin çoğuna vesile olan Shell EcoMarathon yarışmasına her yıl, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu dünyanın çeşitli ülkelerinden öğrenciler katılıyor. Gençler, kendi ürettikleri araçlarla, en az yakıtla en uzun mesafeyi kat etmek için yarışıyor.

Aldığınız ödüllerin çoğunluğu yurtiçinde mi, yurtdışında mı?
Royal Dutch Shell, bugün 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren küresel bir şirket. Biz de Türkiye’de kendimizi hem küresel hem yerel bir şirket olarak görüyoruz. Türkiye’de kazandığımız ödüllerin yanı sıra Shell’in faaliyet gösterdiği ülkeler içindeki uygulamalar arasında da uluslararası ödüllere layık görülüyoruz, yerel inovasyon örneği olan uygulamalarımızı yurtdışındaki Shell şirketlerine ihraç ediyoruz. “Farkı Yaratan İnsandır” programında 3 yıldır zirvede olmamız buna güzel bir örnek.

“SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞER İÇİN KENDİMİZLE YARIŞIYORUZ”
BAŞARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

 Bugüne kadar kazandığımız ödüllerin devamlılığını önemsiyoruz. Capital Dergisi’nin yaptığı En Beğenilen Şirketler Araştırması’nda da sosyal konularda verilen ödüllerde de başarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. Sektörümüzün 'en beğenileni’ seçilmemizde yüksek müşteri memnuniyeti standartlarımız önemli rol oynuyor. Bu alanda da iddiamızı devam ettirip hem yurtiçinde hem de yurtdışında ödüller almak istiyoruz.
ÖRNEK OLUŞTURUYORUZ
 Hizmet kalitemizi yansıtan, sosyal sorumluluk anlayışımızı ortaya koyan ve sürdürülebilir gelişme ilkelerimizin sektöre örnek oluşturduğunu gösteren ödüller başarımızı kanıtlıyor. Her zaman en iyiyi sunmak ve sürdürülebilir değer yaratmak için kendisiyle yarışan bir şirket, bu hedeflerle birlikte satış ve büyüme başarılarını da yakalayabiliyor. Tüketiciye daima yenilikler sunmamız, sürekli olarak ürün ve hizmet kalitesini artırmamız, geniş ürün portföyümüz ve satış sonrası destek hizmetlerimiz, müşterilerimizin sadakatini artırıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz