İzmir'de bir bölge ajansı açacagız

Ajans, bu yıl genişleyen müşteri portföyünün gerektirdiği oranda kadrolarını büyütme ve yenileme programı da uyguluyor.

1.10.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
İzmir'de bir bölge ajansı açacagız
REALİST BÜYÜME DRAFTFCB, Türkiye’nin önemli ajanslarından biri. IPG ve DRATFCB’nin Türkiye’deki varlığını büyüyerek devam ettirme konusunda kararlı olduğunu belirten ajansın başkanı Elif Onay, hedeflerinin müşteri sayısını artırmak ve her zaman ses getiren işler yapmak olduğunu söylüyor. Yılbaşından itibaren de bu konuda önemli gelişmelerin olduğunu anlatıyor. “Örneğin Doğtaş, Adel Faber-Castell, Pastel, Euromaster ve Suzuki markaları yeni iş ortaklarımız oldu. Şu anda 3-4 ayrı konkur ve ajans seçimi süreçlerini devam ettiriyoruz” diye konuşuyor.

KADROLAR GENİŞLİYOR Ajans, bu yıl genişleyen müşteri portföyünün gerektirdiği oranda kadrolarını büyütme ve yenileme programı da uyguluyor. Önay, bununla ilgili olarak kreatif ve müşteri ekiplerinde çalışacak yetenekli genç iletişimcileri de takımlarına aldıklarını söylüyor.

DAHA BÜYÜK DEĞER DRAFTFCB
, büyüme yolculuğunu İstanbul’la sınırlandırmak niyetinde değil. Ege Bölgesi’nin gittikçe artan önemini göz önüne alarak yıl sonuna kadar İzmir’de bir bölge ajansı açmayı planlıyor. Önay, yeni ajansın çalışmalarını hızla sürdürdüklerini, bu yeni oluşumla birlikte sektör için daha büyük bir değer yaratmayı istediklerini açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz