KOBİ'lere açıkhava fırsatı

“Şirketler Semtvizyon açıkhava reklam üniteleri ile hem markalarına yatırım yapacak hem rakiplerinden farklılaşabilecek."

1.01.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
KOBİ'lere açıkhava fırsatı
KESİNTİSİZ İLETİŞİM
Semtvizyon, reklam yapmak isteyen KOBİ’lere etkin pazarlama mecralarından biri olan açıkhava reklam alanlarını en uygun fiyata sunmak için hayat bulan bir şirket. Semtvizyon’un sunduğu bu çözüm sayesinde KOBİ’ler, kendi seçebilecekleri reklam ünitesinde en az 1 yıl boyunca hedef kitleleriyle kesintisiz iletişim kurma şansına sahip oluyor.

FARK YARATACAK

KOBİ’lerin ister yönlendirme ister promosyon isterse tanıtım amacıyla bu mecrayı kullanabileceklerini belirten Semtvizyon Satış Direktörü Cem Ünsal, “Şirketler Semtvizyon açıkhava reklam üniteleri sayesinde hem markalarına yatırım yapacak hem rakiplerinden farklılaşabilecek. Aynı zamanda ulusal markalarla yan yana yer alma fırsatını yakalayan KOBİ’ler, marka imajlarını da yükseltme imkanına sahip olacak” diyor.

EN ÖNEMLİ AVANTAJ

Ünsal’a göre Semtvizyon’un müşterilerine sunduğu en önemli avantajlardan biri ise tasarım, baskı ve asım işlemleri için ek bir ücret talep etmeden anahtar teslim hizmeti sunması. Bu konuyla ilgili olarak da “Amaç, KOBİ’lerin kendilerini uygun bütçelerle etkin şekilde tanıtabilmeleri ve iş hacimlerini büyütebilmek için daha fazla müşteriyle Semtvizyon açıkhava reklam üniteleri sayesinde buluşmalarını sağlamak” diye konuş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz