LOWE'un yeni dönemi

"Panna, LOWE İstanbul’un bir parçası oldu”

1.07.2012 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
LOWE'un yeni dönemi
YENİ HEYECAN LOWE
İstanbul’da geçtiğimiz dönemde önemli bir değişim yaşandı. 30 yıl boyunca ajansı yöneten CEO Nesteren Davutoğlu, ajanstan ayrılma kararı alınca yerine Panna reklam ajansının kurucularından Ela Gökkan Savcı getirildi. Savcı, reklam sektöründe uzun yıllardır deneyim sahibi bir isim.

NELER YAPTI?
Sektörde birçok büyük ajansta önemli görevler üstlendi. Çalışma hayatına Serdar Erener’in olduğu Y&R/Reklamevi’nde başladı. Y&R/Reklamevi’nde Arçelik’in Çelik lansmanı ve Cola Turka Chevy Chase’li lansman gibi Türk reklam tarihinin önemli işlerinin marka takım liderliğini yaptı. DDB&Co’da genel müdür yardımcısı olarak yaklaşık 40 kişilik bir ekibi yönetti. Bu önemli değişim sonrasında Savcı ile konuştum.

ŞANSLI BULUYOR

LOWE’un altyapısının çok kuvvetli bulduğunu, çok büyük ve özel bir ajans olduğunun altını çizen
Savcı, kendisini bu anlamda çok şanslı hissettiğini söylüyor ve şöyle devam ediyor: “Burada hedefimiz çok net. Müşterilerimizin müşterilerinin gönlünü, sadakatini ve takdirini kazanmak, müşterilerimizin markalarına değer katmak” diyor.

PANNA DA LOWE’DA

Müşteri portföyünde Özsüt, Turkmall ve Volkswagen Doğuş Finans’ın da bulunduğu Panna’nın da Lowe’un bir parçası haline geldiğini anlatan Savcı, durumdan memnun. “Bu aşamada benim için Panna’daki ekibim ve müşterilerimin desteği de son derece değerli ve önemli. LOWE and Partners da böyle düşündü ki artık Panna, LOWE İstanbul’un bir parçası oldu” diye konuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz