"Örnek projeler hayata geçireceğim"

"Oracle iş uygulamaları bölümü olarak gerçekleştireceğimiz örnek projeleri hedefliyorum.”

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Örnek projeler hayata geçireceğim
YÜCE ERİM / ORACLE TÜRKİYE VE ORTA ASYA İŞ UYGULAMALARINDAN SORUMLU DİREKTÖR
Yüce Erim, bilgi teknolojileri sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübesiyle çok önemli bir yönetici. Sektörün pek çok önemli şirketinde çalışan Erim, Oracle'dan önce çalıştığı Software AG'deyken şirketin cirosunu 9 yılda 9 kat artırma başarısı göstermişti. 2012 yılının ilk yarısını arkadaşlarıyla uzun zamandır hayalini kurduğu uzun süreli bir yelken macerası ve seyahati için hazırlık ve planlama yapmakla geçirdi. 2012 Temmuz ve Ağustos aylarındaysa 3.500 deniz millik bu seyahati tamamladı. Ve ardından Oracle'daki kariyerine başladı.

Erim, çalıştığı tüm şirketlerde, ürün portföylerindeki en büyük donanımları satmayı başardı. Birkaç istisna dışında düzenli olarak satış hedeflerini ve planlarını gerçekleştirdi. Bu parlak kariyerin ardından Erim, bugün için hedeflerini şöyle açıklıyor:

"Yaklaşık 25 yıldır bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süre zarfında birçok önemli değişim ve dönüşüme şahit oldum ve teknolojik evrimleri yaşadım.

Kişisel bilgisayarların kullanımı ve yaygınlaşması, internet, mobil iletişim gibi yapısal dönüşümlerle bilişim dünyasının kendisini yeniden kurguladığı evreleri gördük. Bugün yine bir dönüşüme doğru ilerliyoruz. Bilişim dünyası bulut ve bulut içindeki bütünleşik hizmetlere doğru hızla evrilmek üzere, Bu süreçte Oracle iş uygulamaları bölümü olarak gerçekleştireceğimiz örnek projeleri hedefliyorum.”


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz