Yeni nesil yiyecek içecek markaları

Dünyada doğaya dönüş ve sağlıklı yaşam trendi yükselmeye devam ediyor.

1.11.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Yeni nesil yiyecek içecek markaları
Kontrollü ve organik tarım ürünlerine talep artıkça, “premium” segmentte üretim yapan kuruluşların sayısı da çoğalıyor.
ÖRNEK GİRİŞİMCİ VE MARKALARI
Ülkemizde bu alandaki en başarılı yatırımcılardan birisi olan Suvla ve Kilye markalarının yaratıcısı Selim Zafer Ellialtı, şimdi de ABD ve Avrupa'da şirket kurmaya hazırlanıyor. Ellialtı'nın 12 yıldır emek verdiği ve 20 milyon dolarlık bir yatırımla yarattığı markaları, dünyanın dört bir yanında ödüller kazanıyor, ABD, Çin ve Avrupa'daki pek çok dağıtım kanalı kuruluşa kapılarını açıyor.
ÜST SEGMENTTE REKABET
Kısa sürede başarılı adımlar atan Selim Ellialtı, ülkemizin ihtiyacı olan yeni nesil girişimci ihtiyacına çok güzel bir örnek sunuyor. Hayali olan, plan yapan, sabırla ve emekle çalışan, kaynaklarını işine yatırarak risk almaktan korkmayan kişilerin küresel rekabette kendilerine yer açmalarını sağlayacak kalitede ürünler yaratacağını kanıtlıyor.
GELİBOLU’NUN EN İYİ ÜRÜNLERİ
Tarladan sofraya üretim, tasarım, pazarlama ve satışın her noktasını özenle planlayan Ellialtı ve ailesi, üretim yaptıkları Gelibolu Yarımadası'na tutkuyla bağlı. Tarımın daha verimli yapılması, ürünlerin en doğal ve en lezzetli haliyle sunulması için büyük çaba harcıyorlar. Tüm bunları yaparken, bölgedeki insanlarla elele vererek, onları iş ortakları olarak görerek İlerliyorlar.
RESTORANLARI DA HARİKA
Gıda konusunda yatırım yapma fikriniz varsa, ilham almak için bir hafta sonu, Gelibolu'nun eşsiz doğasını ziyaret etmenizi, Eceabat'a uğrayıp, Ellialtı ailesiyle tanışmanızı ve Suvla'nın restoranında harika bir yemek yiyerek unutulmaz bir gün yaşamanızı öneririm.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz