Youth holding'in gözü dışarda

Youth Holding, 2001 yılında ilk adımlarını UniClub adında bir gençlik pazarlaması ajansı olarak attı.

1.09.2011 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Youth holding'in gözü dışarda

HIZLI BÜYÜYOR
Aradan geçen 10 yıl içinde de hızlı adımlarla büyüdü. Bugün operasyonlarını Türkiye dışına da taşıyan ve bünyesinde kurduğu farklı şirketlerle holding haline gelen Youth, 143 kişiyi istihdam ediyor.
İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Alanında birçok ilki gerçekleştiren şirket, markaların gençlere nasıl ulaşacağı konusunda önemli bir misyon üstleniyor. Geldikleri noktadan çok memnun olduklarını ifade eden Youth Holding
Kurucusu Emrah Kaya, "Avrupa İş Ödülleri'nde en başarılı 10 girişimci arasına girdik. Bundan sonra özellikle yurtdışında da büyümek istiyoruz. Birçok pazarda oldukça aktif hale geldik ve lokal partnerlerle konuşmaya başladık. Orta Doğu ve Afrika'da da büyüyeceğiz" diyor.

TEKLİF GELİYOR

Kaya, kendilerine de ortaklık ve satın alma yönünde teklifler geldiğini ifade ediyor. Ağırlıklı olarak Orta Doğulu şirketlerden teklif aldıklarının altını çiziyor ve "Fonlardan da teklif geliyor ancak bizim paraya ihtiyacımız yok. Büyüyor genişliyoruz. Bize know-how getirecek, ölçeği daha da büyütecek bir ortağa ihtiyacımız olabilir, o noktada tekliflere açığız" diye bu konudaki yaklaşımlarını ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz