Trendyol

#222 Trendyol

e-ticaret | İstanbul

Ciro
1.040.000.000₺
Vergi Öncesi Kâr (TL)
*
İhracaat ( $ )
*
Çalışan Sayısı
1.200
2010 yılında kurulan Trendyol.com Türkiye’nin lider moda e-ticaret sitesi. Modayı herkes için ulaşılabilir kılma felsefesiyle yola çıkan trendyol.com kuruluşunun 5’inci yılında kâra geçen tek e-ticaret sitesi oldu. Cirosu ve yıldan yıla yüzde 100 büyümesiyle açık ara sektör lideri konumunda. Trendyol.com kadın ve erkek kullanıcılar için sunduğu geniş ürün yelpazesinde, trendleri uygun fiyatlarla birleştirerek 13 milyon müşterisine alışveriş deneyimi sunuyor. 900 kişilik genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına ilk günkü heyecanıyla devam eden trendyol.com’un yatırımcıları arasında Facebook, Google, Amazon gibi büyük internet şirketlerine yatırım yapmış Tiger Global, Kleiner Perkins gibi yatırım fonları ve Avrupa Kalkınma Bankası bulunuyor.
(*) : Açıklanmadı
Kasım'da alışveriş festivali yaşatacak
Şirket Panosu Haberleri

Kasım'da alışveriş festivali yaşatacak

Trendyol, kasım ayında düzenleyeceği “Büyük İndirim Günleri” ve “Efsane Günler” kampanyalarında yüzde 80’lere varan indirimlerle milyonlarca ürünü kullanıcılarına sunacak.

5 KASIM, 2019

"Türkiye'ye 1 milyar dolarlık yatırım yapacağız"
Şirket Panosu Haberleri

"Türkiye'ye 1 milyar dolarlık yatırım yapacağız"

Türk e-ticaret şirketi Trendyol'u satın alan Çinli online ve mobil ticaret şirketi Alibaba.com'un Başkanı Michael Evans, Türkiye'ye yatırımlarının devam edecğini açıkladı.

18 TEMMUZ, 2018