Daha iyisini yapabilme gücü veriyor

Aldığı ödüllerle çalışmak için daha fazla motive olan şirket, geçen yıl aldığı birçok ödülü bu yıl da yine tekrarlamayı hedefliyor.

17 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Daha iyisini yapabilme gücü veriyor
“Çalışmalarımızın takdir toplaması ve ödül kazanması bize şevk veriyor” diyen Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca, ödüllerin hep daha iyisini yapabilme gücü verdiğine dikkat çekiyor. Ağca, “’kusursuza yolculuk’ hedefimize doğru yol alırken daha iyiye ve yeni başarılara ulaşmak adına çok önemli bir motivasyon kaynağı oluyor” diye konuşuyor.

Yerli akaryakıt şirketi Opet, geçen yılı büyüyerek geçirdi ve bu yıl için de büyüme hedefini koruyor. Yeni hizmet ve ürünlerini bu yıl da sunacak olan Opet’e aldığı ödüller çalışmalarında şevk veriyor. Aldığı ödüllerle çalışmak için daha fazla motive olan şirket, geçen yıl aldığı birçok ödülü bu yıl da yine tekrarlamayı hedefliyor.

Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca, ödüllerin önemini şöyle anlatıyor: “Ödüller, markamıza değer kattığı gibi aynı zamanda çalışanlarımızı ve bayilerimizi de motive ediyor. Çünkü aslına bakarsanız alınan tüm ödüller, ekip çalışması ve özveriyle gerçekleştirilen yüksek çalışmalar ve emeğin ürünü. Alınan ödüller doğal olarak profesyoneller için hep daha iyisini yapabilme gücünü sağlıyor.”

Cüneyt Ağca’nın sorularımıza verdiği yanıtlar şöyle: 2013 sizin açınızdan nasıl geçti? Bu yıl için plan ve projeleriniz neler?
2013 yılında da alışılmış olduğu üzere istikrarlı büyümemizi sürdürerek satışlarımızı artırdık, piyasa büyümesinin üzerinde büyüyerek faaliyetlerimize yeni başarılar ekledik. Ana faaliyetimiz olan akaryakıt dağıtım ağını güçlendirmek ve genişletmek amacıyla istasyon yatırımlarımıza da devam ettik.

Bu yıl da yenilikçi hizmetlerimiz, sosyal sorumluluk projelerimiz ve ürün kalitemizle öncü duruşumuzu sürdürmek öncelikli hedefimiz. Son 10 yıldır istikrarlı bir şekilde pazar payını artıran tek yerli büyük şirket olarak, yüzde 19’u geçen beyaz ürün pazar payıyla sektördeki ikinciliğimizi korurken hedefimiz, bu pazar payını kontrollü bir şekilde artırmak.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden uyguladığımız “kusursuza yolculuk” temasıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya devam edeceğiz. Akaryakıt dışındaki konularda da teknolojiyle uyumlu alternatif ürün ve hizmetleri geliştirmeyi sürdüreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz