Bosch ödülle motive oluyor

Dünyanın önde gelen otomotiv teknolojileri ve dayanıklı tüketim malları şirketi Bosch ödüllere odaklanmaya devam ediyor.

1.03.2012 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Bosch ödülle motive oluyor

İKNA EDİCİ ÖZELLİĞİ
Ayrıca, bizimle uzun vadeli işbirliği yapan iç ve dış paydaşlarımız için de ikna edici bir güç özelliği taşıyor. İş mükemmelliği, artık Bosch için bir standart oldu ve bunun ötesinde tüm Türkiye'ye yayıldı. İş mükemmelliğini ciddi şekilde yönetim modeli olarak uygulayan organizasyonların uzun vadede rakiplerinden daha başarılı olduğunu gösteren ve bunu sayılar, veriler ve olgularla ispatlayabilen araştırmalar mevcut.
MÜKEMMELLİĞİN SONUCU
mükemmelliğin sonucu Örneğin, 2009 krizinden rakiplerimizden daha hızlı ve daha güçlü şekilde çıkmamızı iş mükemmelliğine borçluyuz. Uzun vadeli ve zorlayıcı hedefler koyarak bir organizasyonun potansiyellerinin daha iyi kullanılabileceğinden ve bu hedeflere varıldığında çalışanların da kendileriyle gurur duyacağından eminiz. Ekip ruhunu yaratmak adına bu bir vazgeçilmez.

Şirket olarak ulaşmayı hedeflediğiniz uluslararası bir ödül var mı?

- Bosch Bursa Fabrikası'nda yapılan birçok ilginç faaliyet için uluslararası ödüller veriliyor. Bizim bu ödüllerden birine veya birkaçına aday olmamız için, ödülün stratejimize uygun olması ve uzun vadeli getiri sağlaması gerekiyor. Şu sıralarda ağırlığımızı endirekt alanlarda uygulanan yalın yönetime ve Bosch Üretim Sistemi kapsamında üretimden, müşteri ve tedarikçiye kadar bu sistemin etkin şekilde uygulamasına veriyoruz. İkisinin de şirket başarısına önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Önümüzdeki dönemde bir ödüle aday olup olmayacağımızı elimizdeki sonuçlara göre değerlendireceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz