"En büyük ödül müşterilerimizin memnuniyeti"

Hyundai, yeni ürünleri ve satış sonrası desteği ile yeni ödüllere göz kırpıyor.

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
En büyük ödül müşterilerimizin memnuniyeti
5 yıllık tarihiyle otomotiv sektörünün genç markalarından Hyundai, InterBrand'e göre son iki yıldır dünyanın en büyük gelişim gösteren markası konumunda bulunuyor. Geçen yıl 40'ı yurtdışı olmak üzere, 100'e yakın ödüle imza atan Hyundai'in amacı, dünyada en çok sevilen ve arzu edilen markalardan biri olmak. 2011 yılını otomotiv sektörünün uçuşa geçmesiyle beraber son derece iyi geçirdiklerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan, 2012 yılında da yeni ürünler ve satış sonrası geliştirme çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söylüyor. "Kazandığımız ödüller marka imajımız, kalitemiz ve beğenilmemize katkı sağlarken, bizleri daima yeni ve daha iyi ürün yaratmaya odaklandırıyor" diyen Karaaslan, ödül aldıkları her alanda her geçen yıl daha da iyi olmaya çalıştıklarının altını çiziyor.

Hyundai için ödül almanın önemi nedir?
- Her marka için ödül almak, ödülün kaynağının etkinliği doğrultusunda büyük önem taşıyor. Hyundai henüz 45 yıllık geçmişe sahip olan genç bir marka ancak kısa süre içinde önemli bir büyüme sağlamış durumdayız. Hyundai, InterBrand'e göre son iki yıldır dünyanın en büyük gelişim gösteren markası ve satış ile üretim rakamlarında dünyanın en büyük 5'inci otomotiv üreticisi konumunda bulunuyor. Son yıllardaki hızımız ve hırsımızla yüksek ölçüde büyüme elde etmemiz doğal. Bu da her alanda ödülleri beraberinde getiriyor diyebilirim. Dolayısıyla da bizleri, teşkilatımızı ve müşterilerimizi keyiflendirip gururlandırıyor.

"2011'E 100'E YAKIN ÖDÜL SIĞDIRDIK"
Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan, Hyundai olarak 2011 yılında yurtiçinde ve yurtdışında 100'e yakın ödül kazandıklarını belirtiyor. "Marka, ürün, hizmetler ve sosyal paylaşım alanlarında 2011 yılında çeşitli ödüller kazandık. Bu ödüller arasında özellikle Dünyada En Büyük Gelişimi Gösteren Marka, Avrupa'daki En Kaliteli Marka ve Yılın Otomobili kategorilerinde aldığımız ödüller sektördeki yerimizi daha da yukarıları taşıdı" diyen Karaaslan, 2011 yılında aldıkları en önemli 10 ödülü şöyle sıralıyor:
- Dünyada En Büyük Gelişimi Gösteren Marka InterBrand
- Avrupa'da En Kaliteli Marka Ödülü AutoBild
- Elantra Yılın Otomobili - AutoBest
- En Çevre Dostu Marka - Strategic Vision
- Avrupa'da En İyi Gövdeye Sahip Otomobil i40 EuroCarBody
- En Yüksek Müşteri Memnuniyeti Ödülü AutoPacific
- En Güvenilir Marka - J.D. Power andAssociates
- En Kaliteli Otomobil i20 - İtalya
- Çarpışma Testi 5 Yıldız ix20 - Euro NCAP
- Yılın SUV Modeli ix35 - ConsumerReports

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz