Anında alışveriş kredisi

Online alışverişlerinizde kredi kullanmak artık tek tıklama ile mümkün. Nasıl kullanabileceğinizi adım adım test ettik!

27.12.2017 16:28:000
Paylaş Tweet Paylaş
Anında alışveriş kredisi

Yüksek bütçeli ürünlerde, kredi kullanımı söz konusu olduğunda bunu İş Bankasının geliştirdiği ve online alışveriş sitelerine entegre ettiği Anında Alışveriş Kredisi ile gerçekleştirmek mali açıdan herkesi rahatlatacak bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Krediyi ayrıntılarla çok fazla uğraşmadan otomatik olarak alabilmek ve ödemeleri istediğiniz her kanaldan rahatça yapabiliyor olmanın rahatlığı da cabası. İnternet alışverişlerinizde Anında Alışveriş Kredisi kullandığınızda Tahsis Ücreti, Sigorta ücreti ödemiyor, şubeye gitmenize gerek kalmıyor ve krediniz anında onaylanıyor. Şu anda Hepsiburada.com ile başlayan proje yakın zamanda diğer online alışveriş siteleriyle devam edecek.

Test sürecimizin videosunu buradan izleyebilirsiniz. CHIP Online olarak test ettik, onayladık. Alışverişlerinizde kredi kullanmak istediğinizde Anında Alışveriş Kredisini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Bu bir ilandır.

Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren gelişmeleri yorulmadan takip edebilmek için her yeni güne haber bültenimiz “Sabah Kahvesi” ile başlamak ister misiniz?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz