"Daha iyisi için bizi yüreklendiriyor"

Aldıkları tüm ödüllere büyük kıymet verdiklerinin altını çizen Keçeci, her bir ödülün şirket itibarına sağladığı katkıya da dikkat çekti.Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci, sorularınımızı yanıtlıyor.

16 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Daha iyisi için bizi yüreklendiriyor
Vodafone Türkiye, farklı alanlarda şimdiye kadar 130’un üzerinde ödül aldı. Ödüllerin başarılarını tasdik ettiğini belirten Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci, alınan her bir ödülün şirketinin bütünsel başarısının ve operasyonel kusursuzluk hedefinin bir göstergesi olduğuna dikkat çekiyor. Keçeci, kazandıkları ödüllerin daha iyisi için kendilerini yüreklendirdiğini söylüyor.

Vodafone, son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlarının karşılığını ödüllerle de alıyor. Pek çok ödüle değer görülen şirket, “daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye’de herkese ilham vermek” misyonu ile çalışmalarını sürdürüyor.

Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci, yaptıkları çalışmaların konusunda uzman kişiler ve fikir önderleri tarafından takdir görmesinin, kurum olarak motivasyonlarını artırdığını ve daha iyisini yapmak üzere yüreklendirdiğini belirtiyor. Aldıkları tüm ödüllere büyük kıymet verdiklerinin altını çizen Keçeci, her bir ödülün şirket itibarına sağladığı katkıya da dikkat çekiyor. Keçeci, sorularımızı şöyle yanıtlıyor:

Vodafone Türkiye olarak şimdiye kadar hangi ödülleri aldınız?
Misyonumuzu, “daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle Türkiye’de herkese ilham vermek” olarak belirledik. Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla abonelerimize mucizeleri yaşatan, kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen hizmet ve ürünlerimiz, bugüne dek global ve ulusal platformlarda pazarlama ve marka, şirket yönetimi, teknoloji, müşteri memnuniyeti, insan kaynakları, çağrı merkezi, ve sosyal sorumluluk projeleri gibi pek çok alanda 130’dan fazla ödül aldık. Mixx Awards,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz