"Yeni yatırımlar için önemli bir yıl"

Bulut bilişim pazarında faaliyet gösteren Cloudteam’in CEO’su Özan Türe ile sektörlerindeki telekom yatırımları ve şirketin yeni planları üzerine konuştuk.

29 NİSAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Yeni yatırımlar için önemli bir yıl
Bulut bilişim alanındaki yatırımlar kriz nedeniyle hızı kesilse bile 2014’te de devam edecek. Cloudteam CEO’su Özan Türe, bu yılın yeni yatırımlar, yenilikçi çözümler ve türkiye pazarına bulut bilişimin faydalarını daha da çok sunmak için yoğun ve önemli bir yıl olduğunu söylüyor.

Türe, “Bulut bilişimin gelişimi ve büyümesi açısından, telekom sektörünün bu alana yatırım yapması, sunduğu katma değerli hizmetler ve çalışma yaklaşımı çok önemli” değerlendirmesini yapıyor.

Bulut teknolojisi dünyada telekom sektörünün en önemli yatırım alanlarından... Cloudteam CEO’su Özan Türe de tespite katıldığını şu değerlendirmesiyle ortaya koyuyor; “Telekom şirketleri için hem kendi işlerini yönetmebilmek hem müşterilerine bulut hizmetlerini sunabilmek için bulut yatırımları öncelikli.”

Bulut bilişim telekom sektöründe satıştan, servise, sosyal medya analizi ve dinlemeden, bayi ağı yönetimine dek pek çok alanda kullanılıyor. Bulut bilişim pazarında faaliyet gösteren Cloudteam’in CEO’su Özan Türe ile sektörlerindeki telekom yatırımları ve şirketin yeni planları üzerine konuştuk:

2013 yılı sizin açınızdan nasıl  geçti, ne gibi yeniliklere imza attınız?
Cloudteam, 2012 yılının 10’uncu ayında Türkiye  pazarında bulut bilişim şirketi olarak kuruldu. 2013, pazara yeni girdiğimiz, Salesforce.com bayrağını Türkiye’de taşıyarak adımızı duyurmaya başladığımız, bizim için çok önemli, dinamik ve heyecanlı ve başarıyla tamamladığımız bir yıl oldu.

Cloudteam, 4 ana alanda hizmet veriyor; bunlar sosyal medya yönetimi, CRM çözümleri, özel uygulama geliştirme, bilgi teknolojileri ve hizmet yönetimi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz