"AirTies Avrupa'nın en iyileri arasında"

AirTies, Red Herring tarafından düzenlenen Top 100 etkinliğinde, Avrupa’nın en iyi 100 teknoloji şirketleri arasına girdi.

11 MAYIS, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
AirTies Avrupa'nın en iyileri arasında
AirTies, Amsterdam’da düzenlenen Red Herring Top 100 Europe etkinliğinden ödülle döndü 
 
En iyi 100 şirket arasına girdi
Red Herring editörleri tarafından belirlenen Red Herring Top 100 Europe Ödülleri, Avrupa genelindeki yüzlerce şirket arasından en yenilikçi şirketler değerlendirilerek oluşturuluyor. Bir Türk markası olarak listede yer alan AirTies, finansal performans, pazar payı, yenilikçi teknoloji, sosyal değer, yönetim kalitesi, strateji yönetimi gibi kriterler esas alınarak Avrupa’nın en iyi 100 teknoloji şirketleri arasına girdi.  Ödüller telekomünikasyon, güvenlik, Web 2.0, yazılım, donanım, biotech ve mobil sektörlerinde üstün başarı gösteren şirketlere veriliyor.

"Pazardaki liderliğimizi kanıtladık"
AirTies CEO’su Phillipe Alcaras ödülle ilgili yaptığı açıklamada; “Bu prestijli ödülü almış olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Bu ödül, kablosuz ağ pazarındaki liderliğimizi ortaya koyarken, Wi-Fi teknolojisinde sunduğumuz ileri düzey hizmetin de altını çiziyor. Günümüz teknolojisinde internete bağlı tüm cihazlardan maksimum düzeyde verim sağlanması isteği ve ihtiyacı her geçen gün artıyor. AirTies olarak biz bu noktada tüketicimize en üst düzeyde hizmet sağlıyor ve çözüm sunuyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızın da etkisiyle kablosuz ağ çözümlerinde mükemmel hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi. 
 
 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz