Cardtek, Deloitte Fast 50'de ödül aldı

Cardtek, Deloitte’in en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini ödüllendirdiği Fast50’de Teknoloji Özel Ödülü’nü aldı.

11.11.2016 15:12:340
Paylaş Tweet Paylaş
Cardtek, Deloitte Fast 50'de ödül aldı
Uluslararası çapta sunduğu yenilikçi ödeme sistemleri çözümleriyle tanınan Cardtek, Deloitte’in en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini ödüllendirdiği Fast50’de Teknoloji Özel Ödülü’nün sahibi oldu ve bir kez daha ilk 10 şirket içerisinde yer aldı. Bir önceki yıla göre %534 büyüme sağlayan Cardtek Hardware Solutions, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 7. şirketi olma başarısını gösterdi. Fast50 ödülleri, Deloitte Values House, İstanbul’da gerçekleşen törende açıklandı.

Cardtek’in hızla artan başarı grafiğinde ödeme teknolojileri pazarının en yenilikçi uygulamalarını geliştirme hedeflerinin yattığını dile getiren Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, “15 yıl önce üç kişiyle yola çıkan Cardtek bugün 400’ü aşkın uzmanın emeği ile 25 ülkede 150’den fazla kuruma güvenilir, uçtan uca ödeme sistemleri hizmetleri sunuyor. Ekibimiz Cardtek’i ödeme teknolojileri pazarının global oyuncuları arasında zirveye taşımak için çalışıyor. En büyük motivasyonumuz ise bu alanda yenilikler geliştirmek ve ilklere imza atmak. Başarı ve büyüme de bu azmimizin sonucu olarak geliyor. Deloitte’in teknoloji dünyasına ışık tutan platformu Fast50’de elde ettiğimiz başarılar da doğru yolda ilerlediğimizin kanıtıdır” dedi.

Cardtek şimdiye dek küresel çapta 20’den fazla ilke imza attı. Bunlar arasında Türkiye’de ilk temassız kredi kartı projesi ve Hindistan’da toplu taşıma için üretilen ilk temassız ön ödemeli kart da bulunuyor.

Deloitte, Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği Fast50 ile teknoloji dünyasının nabzını tutuyor. Teknoloji şirketleri her yıl büyüme oranlarına göre derecelendiriliyor ve en başarılı teknoloji şirketleri ödüllendiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz