Castrol Carama Hayata Geçirildi

Castrol, En Yakın ve Güvenilir Özel Servis Bulma Sitesi Castrol Carama’yı Hayata Geçirdi

2.01.2017 17:34:280
Paylaş Tweet Paylaş
Castrol Carama Hayata Geçirildi
Castrol, en yakın ve güvenilir özel servis hizmeti sağlamayı hedeflediği yeni projesi Castrol Carama’yı hayata geçirdi. Kullanıcılar bu sayede online olarak kendisine en yakın ve almak istediği hizmete en uygun yetkili servisi bulup rezervasyon yapabilecek. Üstelik aldığı hizmetin garantisinin yanında bir çok ayrıcalığa sahip olacak.

11 şehirde 300’e yakın güvenilir servisi bulunan Castrol Carama, https://www.castrolcarama.com sitesinden yapacağınız rezervasyonlar sayesinde sizlere avantajlar sağlıyor. Türkiye'nin ilk online araç bakım platformu olmasının yanı sıra site üzerinden yapacağınız rezervasyonlar sayesinde sizlere bir takım avantajlar sunuyor.

Siteyi kullanmak ve rezervasyon yaptırmak için Castrol Carama’ya kayıt olmanız gerekiyor, bu sayede birçok kullanışlı özellikten faydalanabilirsiniz. Konumunuzu, araç modelinizi ve tercih ettiğiniz hizmeti seçtikten sonra listelenen servislerden birini tercih ederek rezervasyon oluşturmak için sizden istenen bilgileri giriyorsunuz. Aldığınız hizmetin ardından görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaştıktan sonra size özel avantajların keyfini çıkartabilirsiniz.

Castrol Carama , site üzerinden yapılan rezervasyonların servis tarafından onaylanmasının ardından BP istasyonlarında 1 yıl süre ile geçerli olacak olan %2,5 akaryakıt puan kazanım kartı kazandırıyor.  Alınan servis hizmetiniz ise  3 ay / 5.000 km garantisi altında oluyor. Ayrıca Castrol Carama’nın akıllı asistan hizmeti ile servis zamanlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Castrol Carama’yı keşfetmek ya da kendinize en yakın ve güvenilir özel servisi bulmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Bu bir ilandır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz