İdea ve Lebib Yalkın’dan işbirliği

Lebib Yalkın ve İdea Teknoloji Çözümleri’nin e-Defter Vergi Denetçisi “VerDE” uygulaması kamuoyuna tanıtıldı.

17.10.2016 17:15:000
Paylaş Tweet Paylaş
İdea ve Lebib Yalkın’dan işbirliği
Lebib Yalkın ve İdea Teknoloji Çözümleri, e-Dönüşüm çalışmaları konusunda piyasaya en doğru çözümleri sunabilmek amacıyla işbirliğini artırıyor. Bu işbirliği çerçevesinde geçtiğimiz günlerde e-Defter Vergi Denetçisi “VerDE” uygulaması kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıda iki kurumun ortakları Cüneyt Öksüz, Mert Yalkın ve Genel Müdürler Emre İyibilir ve Hasan Berdan ürün hakkında bazı detayları paylaştılar.

İdea Teknoloji Çözümleri’nin Genel Müdürü Emre İyibilir, e-Defter’i standart bir raporlama aracı olmaktan çıkarıp, herkes tarafından anlaşılabilir analizler ve raporlarla desteklenen katma değerli bir denetim çözümü üretmek için Lebib Yalkın ile birlikte uzun zaman önce yola çıktıklarını ve bu yolun sonunda ortaya çıkan VerDE ile gurur duyduklarını söyledi. İyibilir şöyle konuştu: “Yeni Nesil Vergi Denetçisi VerDE, sektörde bir ilke imza atarak, sadece teknik şartlarının yeterliliğini kontrol etmenin ötesine geçiyor. Mevzuat desteğini Lebib Yalkın’ın sağladığı VerDE ile e-deftere geçmiş tüm firmalara bir vergi denetçisinin yapabileceği kontrolleri denetçiden önce yapma imkânı sunuyoruz.”

Lebib Yalkın’ın Genel Müdürü Hasan Berdan ise, teknolojik dünyaya tam adaptasyon için ürünlerini daha dinamik şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedeflediklerini vurgulayarak, “ İşte bu sebepten dolayıdır ki, bir süredir İdea Teknoloji Çözümleri ile işbirliği yapıyoruz. Vergi mevzuatını bizimle takip eden müşterilerimize böyle bir kolaylık sunmak Lebib Yalkın olarak zaten bize düşerdi” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz