Liderlerin yeni yıl hesapları

CEO'ların ajandasında neler var?

17.07.2015 20:48:230
Paylaş Tweet Paylaş
Liderlerin yeni yıl hesapları
hedefimizin içinde müşteri memnuniyeti ve deneyimi ön plana çıkacak. Gerek yeni müşterilerin bize katılması gerekse mevcut müşterilerimizin memnuniyetini sürdürebilmek için Türk Telekom ile birlikte yeni, cazip tarifeler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bunun yanı sıra altyapı yatırımlarımızı durmaksızın sürdüreceğiz. Müşterilerimizin sorularını ve hizmet gereksinimlerini daha hızlı ve daha da iyi cevaplamayı hedefliyoruz.”

KOTİL, MALİYETLERİ AZALTACAK
Maliyetleri azaltmaya odaklanacaklarını söyleyen THY Genel Müdürü Temel Kotil’in ajandası şöyle: “Büyüme odaklı bir eksende, maliyetlerimizi azaltmaya, operasyonel verimliliğe ulaşmaya ve markamızın bilinirliğini artırmaya yönelik pazarlama faaliyetlerine önem vereceğiz. Öte yandan, uçuş ağımıza katkıda bulunacak hatlara yeni seferler icra etmeye devam edeceğiz. Küresel havacılık sektörünün daralması riskine ise THY’nin uçuş ağına katkı sağlayabilecek, yeni pazarları belirleyip faaliyet bölgemizde pastayı büyüterek ve potansiyel yolcu sayımızı artırarak cevap veriyoruz.
Bunların yanı sıra şirket içi operasyonel riskleri de en aza indirmek için kalite güvence ve süreç verimliği prosedürlerine tam uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.
Ayrıca yeni sipariş ettiğimiz uçaklardan first class konfigürasyonlarını kaldırdık. Bu nedenle business ve ekonomi kabinde hizmetlerimizi yoğunlaştıracağız. Business ve ekonomi sınıfı arasında bir niteliğe sahip olan premium sınıf hizmeti sunmaya başlayacağız.”

16 CEO'nun nelere odaklanacağını görmek için resmin üzerine tıklayın.

HEDEFİMİZ VERİMLİLİK

Fortis Türkiye CEO’su Yvan De Cock, yeni dönemde operasyonel verimliliğe odaklanacaklarını söylerken ajandasını şöyle özetliyor:
“Dünya yavaş yavaş ekonomik krizden çıkarken, odaklanılacak ana nokta, riskleri iyi yöneterek işi büyütmek olacak. Ayrıca Türkiye’de, faiz oranlarındaki düşüş neredeyse sona geldiği için bankaların kârlılığı tahvillerin faiz gelirinden daha çok operasyonel ticari faaliyetlerden

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz