Müşterinin de fikrini alacağız

Üretim alanında yenilikçi projelerimizle kârlılığımıza katkı sağlamayı hedefleyeceğiz” diye konuşan Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hurşit Zorlu, grubun inovasyon yaklaşımını dergimize şöyle aktardı.

18 MAYIS, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Müşterinin de fikrini alacağız

DEĞER YARATAN 2 PROJE
KALEMDE İNOVASYON

Anadolu Grubu'nun inovasyon alanındaki yeniliklerini, inovasyon portalimiz İno-port özelinde detaylandırırken Adel ve Efes Moldova çalışanlarınca geliştirilen iki somut projeyi de paylaşmak istiyorum. Bu projelerle gurur duyuyoruz.

Adel Üretim Ünite Şefi İlker Öztürk ve Ham Kalem Ünitesi Formeni İsmail Ubuz, geliştirdikleri projeyle, ham kalem üretiminde kullanılan ağaç parçasının her iki yüzeyinin işlenmesini sağladılar ve parçanın hat üzerindeki hareketini kolaylaştırdılar. Bu sayede ham kalem üretim kapasitemiz yüzde 20 oranında artarken fire oranımız da yüzde 40 oranında azaldı.

ALKOLSÜZ BİRA MOLDOVA'DAN
Anadolu Efes Moldova Kalite Güvence Şefi Nadya Onescu ise mevcut ekipmanlarla yeni teknoloji süreçlerini kullanarak özel bir maya türünden alkolsüz bira üretimi gerçekleştirdi. Böylece hem Efes Moldova operasyonuna yüksek tutarda gelir yarattı hem diğer ülkeler, projeyi kendi bölgelerinde uygulanabilirliğini test etmek üzere değerlendirmeye aldı.

HER ÇALIŞANIMIZLA İLETİŞİM KURUYORUZ"
ÖNCÜ MARKALARA SAHİBİZ

Anadolu Grubu, otomotivden perakendeye, gıdadan meşrubata kadar pek çok sektörde öncü markalara sahip. Hızlı tüketim ürünleri üreten ve satan bir grup olarak farklı ülkeler için yeni ürün ve ambalaj geliştirmeK, her zaman ağırlık verdiğimiz konulardan birisi. Daha geliştirme aşamasında yenilikçi olmaya özen gösteriyoruz.

HER SÜREÇTE İNOVASYON

Yaptığımız ulusal ve uluslararası işbirlikleri bugüne kadar grubumuza değer kattı. Bundan sonraki faaliyetlerimizde de buna dikkat edeceğiz. Katma değer yaratma anlamında inovasyon alanındaki çalışmalara ve projelere öncelik vermeyi sürdüreceğiz. Sahip olduğumuz bu bakış açımızı, kurduğumuz işbirliklerine de yansıtacağız. Dolayısıyla inovasyon, bir ürünümüzün üretimden rafa inene kadar geçirdiği her sürece dahil olacak ve şirket ekonomimize de fayda sağlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.