Girişimciliğin kalbi Ankara’da atacak

Türkiye’nin girişimci-yatırımcı buluşturma platformlarından Ankara Startup Zirvesi, 27-28 Şubat tarihlerinde yapılacak.

29.01.2016 12:18:510
Paylaş Tweet Paylaş
Girişimciliğin kalbi Ankara’da atacak
Bilkent Genç Girişimciler Kulübünün düzenleyeceği Ankara Startup Zirvesi 16’, Türkiye ve Silikon Vadisinin girişimcilik ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getiriyor. Önceki yıllarda girişimcilik dünyasına tanıttıkları ile dijital ekonomi alanında öncü etkinliklerden birisi olan zirve bu sene mobil/web alanındaki girişimlerin yanı sıra enerji sektöründe de girişimlere ev sahipliği yapacak. Connected2.me, oBilet gibi başarılı girişimlerin ilk kez tanıtıldığı bu platformda yeni girişimler birincilik için yarışacak. İzleyiciler ise bu büyük yarışmayı canlı izleme fırsatı yakalayacak.

Enerjisa Startup yatırımcısı olarak ilk kez konum alacağı zirvede Endeavor, Vestel Ventures, 500 Startups, Buran Venture Capital, Revo Capital gibi fonların yanında BIC Angels, Galata Business Angels, TR Angels gibi bir çok melek yatırım grubu da yer alacak.
Girişimcilik sektörü iki gün içerisinde birçok farklı sektörden gelen değerli konuklar tarafından özetleneceği ve girişimciliğin bir bütün olarak görülmesini sağlanacağı zirvede, ilk gün enerji, finans ve danışmanlık sektörlerindeki inovasyonlardan, Türkiye'nin teknoloji üretimi ve potansiyeline; e-ticaretten sağlıkta dijitalleşme ve giyilebilir teknolojiye kadar birçok konu alanında uzman konuşmacılarca anlatılacağı; 2. gün ise gerek paneller gerek startup sunumlarıyla ülkeye katma değer sağlayacak yeni projelere öncü olacak. Ülkemizin Discover the Potential misyonunda önemli bir yeri olan Ankara Startup Zirvesi, bu yıl konuklarını “Feel the Potential” diyerek karşılıyor.

ÖNEMLİ İSİMLER KATILIYOR

Enerji sektöründen Yetik Kadri Mert (Enerjisa CEO), girişimcilik ve yatırımcılık sektörünün önde gelen ismi Melih Ödemiş(CEO at Yemeksepeti), sağlık sektöründen Gökhan Salmanoğlu(Pfizer Avrupa Bölgesi, Çok Kanallı Pazarlama Direktörü), teknoloji sektöründen Metin Salt (General Manager at Vestel Ventures), Türkiye’de e-ticaretin öncülerinden Burak Aktaş (CEO at sahibinden.com) gibi birçok ismi ağırlayacak zirvede sen de yerini almak istiyorsan veya daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://ankarastartup.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz