İş dünyası Okul'da, peki sen?

Rekabeti okullarda öğrendik. Peki ya “Rekabette Kazandıran Hamleler”i? İşte bu noktada, OKUL’11 fırsatı karşımıza çıkıyor.

1.09.2011 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
İş dünyası Okul'da, peki sen?

4 yıllık üniversite hayatının 4 günle sembolize edilmesi fikriyle yola çıkan OKUL eşsiz konseptiyle Boğaziçi’nde dört dörtlük bir deneyim yaşatmaktadır. Her bir günü üniversitenin bir yılını temsil eden OKUL’un ilk günü, alanında uzman akademisyenlerin seminerleriyle başlayıp Türkiye'nin alanında en başarılı isimlerinin konuşmalarıyla devam etmektedir. İkinci gün yaptığı şirket gezileri sayesinde katılımcılarını iş dünyasıyla buluşturan OKUL aynı zamanda onlara Ak Sigorta, Deloitte, Intel, İş Bankası, Pfizer ve Vodafone şirketlerinde yarım günlük bir staj imkanı sunmaktadır. Üçüncü gün “Bitirme Projesi” adı altında bir vaka analizi yarışması yapılmakta ve dördüncü gün OKUL’dan mezun olanları iş yaşamına tam olarak hazırlamak amacıyla liderlik eğitimi verilmesi planlanmaktadır.
"Hamle 1 : Rekabet OKULuna Katıl!" sloganıyla yoluna devam eden OKUL'11 de, iş dünyasına yön veren isimler bilgi ve deneyimlerini aktaracaklar.
İşte o liste:   

1- Ayşegül İldeniz - Intel Kuzey Afrika ve Ortadoğu Genel Müdürü
2- Galya Frayman Molinas - Coca Cola Türkiye Genel Müdürü
3- Murat Yalçıntaş - İstanbul Ticaret Odası Başkanı
4-  Mümin Sekman - Başarı Uzmanı -Yazar
5-  Nuri Otay - Ford Otosan Genel Müdürü
6-  Tansu Yeğen - IBM Global İş Servisleri Türkiye Genel Müdürü
7- Tayfun Çataltepe - Turkcell Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
8- Tülay Güngen - Yapı Kredi Kültür Sanat Yayınları Genel Müdürü
İş dünyasının bir araya geldiği OKUL’da siz de kontenjanlar dolmadan yer almak istiyorsanız BÜYAK resmi sitesi  www.buyak.boun.edu.tr/ üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz