Zıt İkizler'le farkımızı anlatıyoruz

Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü’yle Kıvanç Tatlıtuğ’lu yeni reklam kampanyasını konuştuk:

1 MAYIS, 20130
Paylaş Tweet Paylaş
Zıt İkizler'le farkımızı anlatıyoruz


“EN ÇOK CASTING’DE ZORLANDIK”
SEÇİM SÜRECİ

Filmlerin senaryo yazımından, film çekimine, montajına kadar oldukça yoğun emek harcandı. ilk filmde bizleri en çok zorlayan konu casting oldu. Kıvanç ve İlker’in bebekliklerinden bugüne gelene kadar benzerlerinin bulunması için toplam 3 bin 500 cast arasından seçim yapıldı.
DETAYLARA DİKKAT EDİLDİ
Filmde geçen dönemlere ait detaylar da ince ince çalışıldı. Hastanedeki bebek odasındaki beşiklerin kırmızı kurdelelerinden, 80’lere ait okul çantasına, önlük ve yakasından, sünnetteki nazarlığın Urfa’dan özel olarak getirtilmesine kadar her şey aslına uygun üretildi.
MEKANLAR ÖZEL SEÇİLDİ
Mekanlar da özel olarak seçildi. Çemberlitaş Sinema Salonu’ndan, Kasımpaşa Ahmet Emin Yalman ilköğretim Okulu’na kadar, tüm mekanlarımız tarihi dokusu baskın ve bahsedilen dönemleri yaşamış mekanlardı. Üçüncü filmi, geçtiğimiz günlerde müşterilerimiz ile buluşturduk. Bu filmimizde Kıvanç Tatlıtuğ ve İlker Ayrık’a cast olarak bine yakın civciv eşlik etti.

‘GENÇ DANIŞMA KURULU KURDUK"
İŞE ALIMDA ÖNCELİK

Akbank’ın yenilikçi gücü, çok iyi yetişmiş, işlerinin uzmanı personelinden geliyor ve gençlerin bu noktada çok ayrıcalıklı bir yeri var. Banka olarak özellikle yeni işe alımlarımızda, geleceğe umut ve güvenle bakan gençlere önemli fırsatlar sunuyoruz.
12 ÜYESİ VAR
Akbank Düşünce Kulübü üyelerimizden seçilen, öğrencilik hayatlarında başarılı, sosyal yönleri kuvvetli, topluma duyarlı 12 üniversiteliden oluşan bir Genç Danışma Kurulu kurduk. Kurulda, işe alım süreçlerinde yararlı olabilecek, her türlü konuyu, gelişmeleri, yeni teknolojileri, kısacası insanla ilgili her konuyu tartışıyor, bu konulardaki gelişmeleri gençlerin gözünden değerlendiriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.