“Özel Bankacılık Ödülü” 10. kez Akbank'ın

Akbank Private Banking, Euromoney’nin “Best Private Banking in Turkey" (En İyi Özel Bankacılık)ödülünü 10. kez aldı.

28.02.2017 12:55:160
Paylaş Tweet Paylaş
“Özel Bankacılık Ödülü” 10. kez Akbank'ın
Dünyanın önde gelen finans yayın grubu Euromoney'nin "Best Private Banking in Turkey” ödülünü bu yıl da Akbank Private Banking kazandı. Bu unvanı son sekiz yıldır üst üste alan Akbank Private Banking, bu yıl 10. kez bu ödülün sahibi olarak, kırılması zor bir rekora imza attı. Akbank’ın bu başarısına ayrıca bu yıl ilk kez kazandığı “Yılın En İyi Yüksek Varlık Yönetimi Hizmetleri (UHNW) Ödülü” de eşlik etti.

"Euromoney Best Private Banking Awards" ödül töreni, dünyanın dört bir yanından üst düzey banka yöneticilerinin katılımıyla 22 Şubat’ta Londra’da düzenlendi. Dünya özel bankacılık ve finans çevrelerinden çok sayıda profesyonel ve yöneticinin katıldığı törende, "Best Private Banking in Turkey" ödülünü, Akbank Kurumsal - Yatırım ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Çelebioğlu ve Akbank Private Banking Bölüm Başkanı Didem Bağrıaçık aldı.

"Türkiye’yi 16 yıl önce özel bankacılık ile tanıştırdık"

Çelebioğlu, ödül töreni sırasında yaptığı açıklamada, Akbank Private Banking’in kazandığı başarıdan büyük mutluluk duyduklarını kaydederek, “16 yıl önce Türkiye’yi özel bankacılık ile tanıştırarak bu segmentte standartları da belirleyen bir özel bankacılık birimi olduk. Sektörümüzde öncü olmanın sorumluluğuyla, müşterilerimizin varlıklarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için sürekli çalışıyoruz. Akbank’ın ‘müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırma ve onlara en iyi bankacılık deneyimini yaşatma’ ilkelerini temel aldığımız çalışma modelimizin, dünya çapında yayınlarca takdir edilmesi bizi mutlu ediyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz