SEZON SONU HESAPLARI

Kitleleri peşinden sürükleyen futbol, iş insanlarını da etkisi altına almış durumda. Ancak çoğu, son zamanlarda futbolda bir keyifsizlik iklimi olduğunu düşünüyor. Maç izlemek için eskisi kadar sık stadyuma gitmiyorlar. Bunun nedenleri ise değişiyor: Kimi Passolig uygulamasından kimi maçlarda edilen küfürlerden kimi de futbolun ayrıştırıcı etkisinden rahatsız. Statlara ilgi azalsa da renklere olan tutku halen devam ediyor. CEO’ların hepsi gönül verdikleri takımın bu yıl şampiyon olmasını istiyor.

27.04.2015 12:34:190
Paylaş Tweet Paylaş
SEZON SONU HESAPLARI

"GALATASARAY ŞAMPİYONLUĞA İNANIYOR"
ÖMER ARAS / FİNANSBANK YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE GRUP CEO’SU 

MAÇLARI TAKİP EDİYOR Galatasaray taraftarıyım. Takımımın maçlarını zaman buldukça stattan izliyorum. Onun dışında seyahatim yok ise tüm maçları televizyondan takip ediyorum. Arkadaşlarım, oğlum ve zaman zaman eşimle maç izlemekten keyif alıyorum.
KİM ŞAMPİYON OLUR? Galatasaraylı olarak tabii ki kendi takımımın şampiyon olacağını düşünüyorum. Teknik direktör ve tüm oyuncular şampiyonluğa inanıyor ve ona göre oynuyorlar. 
EN BEĞENDİKLERİ Teknik direktör olarak en beğendiğim isim Hamza Hamzaoğlu. Oyunculardan ise yetişmişlerden Arda Turan’ı, genç yeteneklerden Gökhan Töre’yi beğeniyorum. 

"POZİSYONLARDAN ÖNCE TOTEM YAPARIM"
ERDEN TİMUR /NEF YÖNETİM KURULU ÜYESİ
FIRSAT BULDUKÇA
Çok iyi bir Galatasaraylı olduğumu söyleyebilirim. Eskiden bütün maçlarını stattan izliyordum. Hatta deplasmanlara bile gidiyordum. Şimdi işlerime bağlı olarak mümkün olduğu kadar gitmeye çalışıyorum. Kombine biletim var. 
TOTEMİNİ GİZLİYOR Batıl inancım pek yoktur ama futbolda totem yapmayı severim. Pozisyonlardan önce içimden söylediğim bir şey var. Ama ne olduğunun bende kalmasını tercih ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.