Maksimum güvenlik

Kale Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Burak Erin, sorularımızı şöyle yanıtladı...

1.07.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Maksimum güvenlik


Şu anda CRM çalışmalarında ne düzeydesiniz?
Abonelerimize sunduğumuz hizmetlerimizi, ‘standart’, ‘fark yaratan’ ve ‘güvenlik ve ötesi’ hizmetler olmak üzere üç gruba ayırabiliriz. Her bir hizmet grubu, farklı ürün ve hizmet seçeneği içeriyor. Standart ve fark yaratan hizmetler, elektronik alarm sektörünün olmazsa olmazı olarak tanımladığımız, bu sektörde faaliyet gösteren her firmanın sahip olması gereken ürün ve hizmetleri içeren gruplarımız olarak açıklanabilir.

Bunların haricinde rakiplerimizden farklı kılan hizmet grubu ise standart olarak ve herkes tarafından verilen hizmetlerin haricinde, neredeyse hiçbir rakibimizde bulunmayan ‘güvenlik ve ötesi’ konseptimiz. Bu konseptle müşterilerimize sadece standart bir elektronik alarm sisteminin ötesinde geçmiş tecrübelerimizle mekanik diye tanımladığımız kilitle entegre elektronik sistemleri ve inovatif uygulamaları sunarak kendimizi farklılaştırmayı hedefliyoruz. Tanıtımını henüz yaptığımız mobil uygulamamız ve web sitemiz sayesinde de abonelerimize her türlü rahatlığı ve kolaylığı sunarken, hayatlarını güvenle ve huzurla geçirmelerini sağlayacak birçok yenilikleri de beraberinde getirmeye çalışıyoruz.

Sektörde sizi rakiplerinizden ayıran uygulamalar neler?
Halihazırda sunulan elektronik alarm sistemlerine ek olarak çeşitli uygulamalarımız mevcut. Kamera kiralama modelimiz, acil durumlarda ücretsiz olarak verdiğimiz Acıbadem mobil sağlık hizmeti, evlerini yangın da dahil olmak üzere kullanabilecekleri ‘ilk ateş sigorta’ gibi hizmetlerimiz mevcut. Bunun dışında yakında hayatımıza girecek kilitle entegre edilmiş alarm izleme sistemi, arabalarını 7/24 alarmlarını takip edebilecekleri oldukça inovatif ‘arabam güvende’ hizmeti ve tüm bunları bir platforma toplayan, yeni lansmanını yaptığımız Kale 7/24 mobil uygulama, ilk bakışta ön plana çıkan, tamamen CRM çalışmalarıyla tespit edilmiş müşteri talepleri ile ortaya çıkan uygulamalar.

Bu noktada sektörünüzdeki diğer şirketlerden sizi ayrı tutan CRM stratejileriniz nedir?
Buradaki ilk stratejimiz, her abonemizin bizim için değerli olduğu anlayışı. Başta da belirttiğim gibi güvenlik hizmeti vermek ciddi bir iştir ve karşılıklı güvene dayanıyor. Abonelerimiz bizlere sevdiklerinin ve kendilerinin güvenliğini emanet ediyor. Bu sorumluluğun bilincinde olarak, elimizden gelen en iyi hizmeti sunmak ve her biriyle ayrı ayrı ilgilenmek bizim öncelikli hedefimiz. Abonelerimizle kurduğumuz ilişki, uzun solukludur ve bundan dolayı da onların memnuniyeti Kale Güvenlik Sistemleri’ni ayakta tutan temel yapı taşıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz