Maksimum güvenlik

Kale Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Burak Erin, sorularımızı şöyle yanıtladı...

1.07.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Maksimum güvenlik
Kale Güvenlik sistemleri, altı ay önce kuruldu. Kale Endüstri Holding bünyesinde yer alan şirket, güvenlik alanında hizmet veriyor. Kuruluş aşamasında CRM yatırımlarını gerçekleştiren şirketin hedefi, maksimum müşteri memnuniyeti. Şirketin Genel Müdürü Burak Erin, “abonelerimiz bizlere sevdiklerinin ve kendilerinin güvenliğini emanet ediyor. Bu sorumluluğun bilincinde olarak, elimizden gelen en iyi hizmeti onlara sunmak ve her biriyle ayrı ayrı ilgilenmek bizim öncelikli hedefimiz” diyor. Bu nedenle CRM uygulamalarını odağına koyan şirket, müşteri sayısını her ay yüzde 25 oranında artırıyor. 60’ıncı kuruluş yıl dönümünü kutlayan Kale Endüstri Holding, kilit ve çelik kapı şirketleriyle Türkiye’de güvenlik denilince akla ilk gelen markalardan biri. Holding çatısı altında yer alan Kale Güvenlik Hizmetleri ise Kale Endüstri’nin sağlamış olduğu yılların birikimini arkasına alan çok genç bir şirket. Faaliyete geçtikleri ilk günün üzerinden henüz 6 ay geçmesine rağmen şirket, CRM’in önemli olduğu bilinciyle gerekli yatırımları yaptı. İçinde yer aldıkları sektörün olmazsa olmazının CRM olduğunu belirten Kale Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Burak Erin, bu alandaki hedeflerini ‘maksimum müşteri memnuniyeti’ olarak tanımlarken inovatif ve yeni uygulamalarla ileriki dönemde Türkiye’nin kendi alanlarında dev markalarıyla yapılacak işbirlikleriyle daha da büyüyeceklerinin altını çiziyor. Burak Erin’in sorularımıza verdiği yanıtlar şöyle:

CRM çalışmalarınız ilk ne zaman ve nasıl başladı?

Kale Güvenlik Sistemleri, CRM çalışmalarına faaliyete geçmeden önce başladı dersek, yanlış bir bilgi vermiş olmam. Daha modeli yeni yeni oluşturmaya başlamışken müşterilerimizin ne istediklerini anlamak, onların isteklerine uygun bir satış, pazarlama, kanal modeli oluşturmak ve en önemlisi de sıfırdan kurgulayacağımız CRM alt yapısını da bu istek ve ihtiyaçlara göre oluşturmak için ‘fokus grup’ çalışmalarıyla CRM faaliyetlerimizin başladığını varsayabiliriz.

Kale Endüstri Holding olarak 60 yıldır tüketicilere gereken önemi ve desteği vererek, marka bilinirliğimizi yüzde 98’lere çıkarmayı başardık. Bunun yanında kilit sektöründe yıllardır pazarın lider kuruluşu olarak müşterilerin gözündeki güvenimizi en üst düzeyde tutmaya çalıştık. Şimdi de aynı güveni ‘güvenlik ve ötesi’ sloganına ve Kale 7/24 markasına sahip Kale Güvenlik Sistemleri olarak elektronik alarm sektöründe de yaratmayı hedefliyoruz. Kale markasına duyulan bu güveni sarsmamak için de ilk günden bu yana müşterilerimizin istek, şikayet ve önerilerini dinleyip buna göre hizmet kalitemizi artırmaya çalışıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz