Maksimum güvenlik

Kale Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Burak Erin, sorularımızı şöyle yanıtladı...

1.07.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Maksimum güvenlik

Bu yapı taşını en iyi şekilde oluşturmamız, müşterilerimizin servis ihtiyaçlarına anında ve sorunsuz cevap vererek ülkenin her bölgesine yayılmış, bir bayi ve teknik servis ağı kurmamız sonucu oluştu. Böylece Türkiye’nin her noktasına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutulması ana amaç olarak tanımlandı. Bunları yaptığımız zaman başarının zaten geleceğini, Kale 7/24 ailesinin mutlu bir şekilde her gün katlanarak büyüyeceğinin bilincindeyiz.

CRM çalışmaları nedeniyle son dönemde yarattığınız örnek projelerden bahsedebilir misiniz?
Kale 7/24 yolculuğumuza başlamamızın üzerinden oldukça kısa bir süre geçti. Bu nedenle şu anda, müşterilerimize sunulan tüm projelerimizi son dönemdeki projeler diye nitelendirebiliriz. Standart olarak verilen hareket, yangın gibi dedektörleri bir kenara bırakırsak, kamera kiralama, ilk ateş sigorta, ücretsiz Acıbadem mobil sağlık ambulans desteği gibi tüm projelerimizi örnek olarak rahatlıkla tanımlayabiliriz. Abonelerimizin hayat standartlarını yükseltecek ve onları daha kolay bir şekilde hizmetlerimize ulaşmalarını sağlayacak olan Kale 7/24 mobil uygulama sayesinde birçok hizmet mobil telefon vasıtasıyla uzaktan verilebiliyor.

CRM çalışması şirketin sonuçlarına ne yönde yansıyor? Bunun somut sonuçlarını paylaşabilir misiniz?

Web sitesi veya kontak noktalardan gelen tüm müşteri geri bildirimlerini, ekosistemimize yansıtıyoruz. Somut olarak değerlendirmek için şu anda çok yolun başında olmakla beraber müşteri aramalarında kaydettiğimiz ve ‘müşteri memnuniyet endeksi’ diye belirlediğimiz kalıplar içerisinde en önlere koyduğumuz göstergenin başladığımız aydan itibaren yüzde 20 oranında artığını gözlemliyoruz.

Rakamsal ve finansal sonuçlara baktığımızda ise 2012 Aralık ayından beri 14 kat artan aylık gelirimiz, 8 kat artan abone bazımız ve her ay yüzde 25 oranında artan net abone kazanımımız göz önüne alındığında CRM ve müşteri odaklı yaklaşımların her zaman olduğu gibi finansallarla taçlandığı sonucuna rahatlıkla ulaşabiliriz

Henüz paylaşmadığınız yeni projeleriniz var mı?
Müşterilerimizin ‘Kale’ye de bu yakışırdı’ diyeceği, inovatif, yeni uygulamalarımızı, Türkiye’nin kendi alanlarında dev markalarıyla yapılacak işbirliklerimizi, belki de dünyada bir ilk olacak mekanik ve elektroniği birleştirecek güvenlik sistemi geliştirmelerini çok yakında Kale 7/24 markası ve Kale Güvenlik Sistemleri güvencesiyle bir bir hayatımıza katacağız. Tüm Kale olarak uyku hariç her anımızı müşterilerin ne istediği ve bunları nasıl hizmet olarak sunacağımızı planlamaya harcayan dinamik bir ekibin yenilik olarak sunacağı projeler bizleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz