Türkiye'deki ciromuzu 2013'te yüzde 20 artıracağız

T-systems, 2013’te Türkiye’de cirosal olarak yüzde 20 büyümeye hazırlanıyor.

1.02.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Türkiye'deki ciromuzu 2013'te yüzde 20 artıracağız


Bu bağlamda dikey hizmetlerinizden bahsedebilir misiniz?
Dikey hizmetlere baktığımızda da 2012 yılından itibaren odaklanmaya başladığımız sağlık ve enerji sektörüne yönelik çözüm ve faaliyetlerimizi devam ettiriyor olacağız. ICT (Information Communication Technology-Bilgi İletişim Teknolojisi) uzmanlığımızın yanı sıra enerji ve sağlık sektörü süreçlerinde sahip olduğumuz derin bilgi birikimi ve know-how ile uluslararası pazarda enerji ve sağlık sektörleri şirketlerinin yeni iş modelleri uygulamasına ve şirketlerin bu alanda verimliliklerini artırmasına yardımcı oluyoruz. Bu bilgi birikimini de Türk enerji ve sağlık sektörü oyuncularına aktarmaya hazırız. Bütün bu açılımlarla birlikte organik anlamda

“TÜRKİYE, GLOBAL BÜYÜMEDE EN ÖNEMLİ PAZARLARDAN BİRİ”
2006 yılından bu yana alternatif bir telekom hizmet sağlayıcısı olarak Türkiye’de faaliyette bulunan T-Systems, mevcut durumda GSM hizmetleri dışında kalan telekomünikasyon hizmetlerini müşterilerine sağlayabilecek lisans ve altyapıya sahip. Bununla birlikte 2011 yılından itibaren BT hizmetlerine odaklanmaya başladıklarını belirten Sinan Kılıçoğlu, sonuçta T-Systems’in dünyada hem BT, hem de telekom anlamında hizmetler sağladığından dolayı aynı yapıyı Türkiye’de de kurmak için yatırım kararı aldıklarını belirtiyor. “Türkiye gibi gelişen pazarlar şirketimizin geleceğe yönelik global büyüme stratejilerinde önemli bir yere sahip. Gelecekte şirketimizin global büyümesinin daha çok gelişen pazarlardan sağlanacağını öngörüyoruz” diyen Kılıçoğlu, dolayısıyla Türkiye’nin kendileri için çok önemli bir pazar olduğunun altını çiziyor.

“TRENDLERE UYGUN HİZMETLERİMİZİ 3 ANA BAŞLIK ALTINDA SUNUYORUZ”
T-Sytems’in sektördeki trend değişikliklerine uygun bir hizmet portföyü oluşturduğunu ve bu değişiklikleri üç temel hizmet altında desteklemeye çalıştığını belirten T-Systems Türkiye Genel Müdürü Sinan Kılıçoğlu, bunlardan ilkinin 'Cloud ICT - Bulut Bilişim’ hizmetleri olduğunu söylüyor. “Bu hizmet gamında veri merkezi ve altyapı sağlamaktan, uygulama desteğine kadar pek çok farklı hizmet bulunuyor. Diğerleri ise artan şeffaflık, müşterilerin ve çalışanların artan ihtiyaçları, kısalan ürün döngülerini desteklemek amacı ile kurum içi ve kurum dışı iş birliğini destekleyen ve artıran çözümler, ki bu alanda T-Systems kurumlar arası entegre platformlar sağlayarak çözüm oluşturuyor” diyen Kılıçoğlu, son olarak ise giderek artan mobiliteyi desteklecek 'Mobile Enterprise -Mobil Kurum’ çözümleri ve hizmetleri sunduklarını dile getiriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz