Fırsatlar değerlendirilmeli

"Kariyer, başladığı ilk andan itibaren çok uzun ve emek isteyen bir yolculuk..."

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Fırsatlar değerlendirilmeli
ASLI GÜNAYDIN / UNILEVER KUZEY AFRİKA, ORTADOĞU, TÜRKİYE, RUSYA, UKRAYNA VE BELARUS MEDYA DİREKTÖRÜ
Aslı Günaydın, Unilever'de çok geniş bir coğrafyada medya direktörü olarak görev yapıyor. Unilever çatısı altında şu an Kuzey Afrika, Ortadoğu, Türkiye, Rusya, Ukrayna ve Belarus bölgelerinden sorumlu olan Günaydın, yaklaşık 2 aydır sorumlu olduğu bu yeni bölgeleri tanımaya çalışıyor. Mezun olur olmaz kariyerine başladığı Unilever'de, yoluna büyük bir heyecan ve kararlılıkla devam ettiğini söyleyen Günaydın, "Kariyer, başladığı ilk andan itibaren çok uzun ve emek isteyen bir yolculuk. Bu yolculukta önümüze çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor. Aynı şekilde önümüze çıkan krizleri de en sağlıklı şekilde çözmek, bu yolculuğun en önemli unsurlarından biri” diye konuşuyor.

Kariyerinde her zaman ilerleme hedefiyle hareket ettiğini ifade eden Günaydın, "Bugün neredeyim, yakın vadede nerede olmam gerekiyor sorularının cevabını arayarak kariyerimde ilerleme amacıyla çalışmalarımı yürütüyorum” diyor.

Günaydın, ajandasının önemli maddelerini ise şöyle aktarıyor: "Öncelikli beklentim, çok uluslu çözüm yolları bulmak ve markalarımızın iletişiminde farklılaşma sağlayacak bölgesel ortak fikirler geliştirmek. Büyüyen sorumluluk alanım içinde en büyük reklam verenlerden biri olarak medya işimizin sürdürülebilir bir başarıya ulaşmasını sağlarken, bununla birlikte içinde bulunduğumuz tüm pazarlarda medya sektörüne katkı sağlayabilecek adımlar atmak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz