"Edusoft ile velilere pencere açtık"

Uğur Gazanker, ana hedeflerinin her alanda başarılı, girişimci ve kendine güvenen bireyler yetiştirmek olduğunu söyleyan Gazanker CRM uygulamalarını ve hedeflerini anlattı.

26 EKİM, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Edusoft ile velilere pencere açtık
Doga Koleji 100’e yaklaşan şube sayısı ve 50 binin üzerinde öğrencisiyle çok büyük bir eğitim kurumu. CRM çalışmalarını da ciddi bir ekiple yürüten kurum, Edusoft sistemiyle farklılık yaratıyor. Doğa Koleji CEO'su uğur Gazanker, velinin okula açılan penceresi olan Edusoft sistemi sayesinde velilerin her türlü veriye ulaşabildiğine dikkat çekiyor.

Sistemin büyük bir beğeni kazandığını belirten Gazanker, velilerle sürekli irtibat halinde olduklarını ve diyalog yollarının daima açık kaldığını söylüyor.

Doğa Koleji, Türkiye’de özel okullar arasında bilinirliği en yüksek olan kurum. Ayrıca sosyal medyada da çok etkili. Facebook’ta 1 milyondan fazla takipçiye ulaşan Doğa Koleji’nin CEO’su Uğur Gazanker, önümüzdeki dönemde sosyal medya faaliyetlerini daha da geliştireceklerini söylüyor.

Velileri eğitim sürecine daha fazla dahil etmek istediklerinin altını çizen Gazanker, konuyla ilgili çalışmaların sürdüğünü belirtiyor. Gerekli her türlü teknolojiye sahip olduklarını vurgulayan Uğur Gazanker, ana hedeflerinin her alanda başarılı, girişimci ve kendine güvenen bireyler yetiştirmek olduğunu söylüyor. Gazaner, CRM uygulamalarını ve hedeflerini anlattı:

Doğa Koleji olarak ne tür CRM uygulamalarını kullanıyorsunuz?
Bizim için en etkili CRM uygulaması, her alanda başarılı, girişimci, kendine güvenen bireyler yetiştirmektir. Bu ilke, kurulduğumuz ilk günden bu yana Doğa’nın doğasında olan bir ilkeydi. Mutlu çocuk, başarılı çocuk demektir. Başarılı çocuk da mutlu veli demektir.

Doğa Koleji olarak velilerimizin çocuklarının eğitimine gösterdiği hassasiyetin bilincindeyiz. Velilerimizin bu hassasiyetine cevap verebilmek için Edusoft sistemini geliştirdik. Edusoft, velinin okula açılan penceresi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz