Fiyat yarışında yokuz

Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım, kentsel dönüşüm projesi olan ‘Evim Değerleniyor’ kapsamında yürüttükleri çeşitli konut projelerini sürdürdüklerini anlatıyor.

19.10.2014 22:32:480
Paylaş Tweet Paylaş
Fiyat yarışında yokuz
Tahincioğlu Gayrimenkul, ikisi ofis ve ikisi konut olmak üzere dört proje inşaatına devam ederken, kentsel dönüşüm projesi olan “Evim Değerleniyor” kapsamında farklı konut projeleri üzerinde de çalışıyor.

Yakın zamanda Tahincioğlu Gayrimenkul’ün bir alt kuruluşu olarak kurulan Nidapark İnşaat ile daha butik çalışmalarla kentsel dönüşüm projelerinin sürdürülmesi de amaçlanıyor. Kentsel dönüşüm işinde öncelikli olarak Beykoz, Zeytinburnu ve Ataşehir’de Yenisahra Barbaros Bölgesi’nde proje yapmak hedefleniyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım, güvenilirlik ve iyi proje yapma konusunda iddialı olduklarını vurguluyor ve “Kentsel dönüşüm işinde en iyi fiyatı vermede yarış içinde olmayacağız” diyor.

1927 yılında Mardin’de temelleri atılan ve 1956’da Kent Gıda’yı da kuran Tahincioğlu Holding bünyesinde kurulan Tahincioğlu Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteriyor.

Nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında birinci sınıf otellerin inşaat ve geliştirme çalışmalarında da bulunan şirket, geliştirmekte olduğu projelere ilave olarak, aktif bir şekilde yönetimini üstlendiği, gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföye sahip. Şirketin şu ana kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı ise 1,5 milyon metrekarenin üzerinde.

Tahincioğlu’nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede genel yüklenici görevini üstleniyor. Tahincioğlu Gayrimenkul’ün sembolü haline gelen projeler arasında başta Palladium Tower, Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes ve Kongre Merkezi geliyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün LEED Altın sertifika adayı olan ofis projeleri Nidakule Ataşehir ve Nidakule Levent’in yanı sıra konut projeleri Nidapark Beşiktaş ve Ni-dapark Seyrantepe inşaatları da sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz