"Akıllı network'lere odaklandık"

2014 yılına T-Systems Türkiye açısından oturmuş ve kanıtlanmış bir hizmet portföyü ile giriyoruz” diye devam ediyor. T-Systems Genel Müdürü Sinan Kılıçoğlu ile telekomun geleceğini konuştuk.

29 NİSAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Akıllı network'lere odaklandık
T-systems, tüm dünyada Deutsche Telekom’un Kurumsal Müşteri Markası olarak tanınıyor. 2005 yılında Türkiye ofisini kuran şirket Türkiye’deki varlığını her yıl daha da güçlendiriyor.

T-systems Genel Müdürü Sinan Kılıçoğlu, 2013 yılını oldukça verimli geçirdiklerini belirtiyor ve “2013’te yeni projeler aldık. Yılı pazar payı açısından yine ilk 5 operatör arasında kapattığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. 2014’te ‘akıllı network’lere odaklandık" diyor.

T -Systems, dünyada Deutsche Telekom’un kurumsal müşteri markası olarak tanınıyor. Şirket Türkiye’deki varlığını her yıl daha da güçlendiriyor. T-Systems Genel Müdürü Sinan Kılıçoğlu, 2013 yılını oldukça verimli geçirdiklerini belirtiyor ve “2013 yılında mevcut bazımızı koruyarak yeni projeler aldık.

Yılı pazar payı açısından yine ilk 5 operatör arasında kapattığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz” diyor. Kılıçoğlu, telekom sektörüne yön veren liderlerden biri. Şirketi T-Systems’ın da telekom sektörünün öncülerinden biri olduğuna dikkat çekiyor.

2014 ajandalarının en önemli maddelerinden birinin geleceğe yönelik ‘akıllı network’ler diye adlandırdıkları hizmet ve çözüm grubunda daha da büyümek olduğunu söylüyor. Kılıçoğlu, “Burada sağlık, enerji ve otomotiv sektörlerine yönelik geliştirdiğimiz çözümler öne çıkıyor.

2013 yılı içinde yatayda telekom hizmetlerinin yanı sıra BT hizmetlerini de oluşturmuş bulunmaktayız. Bunun yanı sıra akıllı network’ler diye bahsettiğimiz hizmet grubunda da sağlık ve enerji sektörlerine yönelik çözümlerimizi öne çıkarmış bulunmaktayız.

Bu açıdan baktığımızda 2014 yılına T-Systems Türkiye açısından oturmuş ve kanıtlanmış bir hizmet portföyü ile giriyoruz” diye devam ediyor. T-Systems Genel Müdürü Sinan Kılıçoğlu ile telekomun geleceğini konuştuk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz