Kampanyayı mobilden başlattık

Akbank'ın yeni ürünü"Akbank Direkt Kart"kredi kartı olmayanlara da tüm online mağazaların kapısını açıyor. Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, "Yeni kartımızın kampanya lansmanını ilk olarak mobil üzerinden yaptık"diyor.

11.05.2014 22:58:300
Paylaş Tweet Paylaş
Kampanyayı mobilden başlattık

Akbank Direkt Kart’ın diğer kartlara göre en önemli farkı nedir?
Akbank Direkt Kart, internet bankacılığından yaratılabilen ilk ön ödemeli sanal kart. Bu nedenle de Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip. Ayrıca Akbank Direkt Kart, internet veya mobil üzerinden fiziksel olarak değil sanal olarak oluşturulduğu için hemen kullanılmaya başlanabiliyor ve bu kart ile istenilen yerden online alışveriş yapılabiliyor.

Tüketicilere ne gibi avantajlar sunuyor?
Akbank, bir kez daha teknolojideki gelişmeleri en hızlı şekilde bankacılık ürün ve hizmetlerine uyarlayarak müşterilerinin hizmetine sunuyor. Akbank Direkt Kart’ın en önemli avantajlarından biri kredi kartı olmayanlara da tüm online mağazaların kapısını açması.

Başka ne gibi faydaları var?
Ayrıca anneler ve babalar çocuklarının harçlıklarını da güvenli bir şekilde Akbank Direkt Kart ile verebilecek. Bunun dışında Akbank Direkt Kart sahibi gençler, iTunes ve benzeri mağazalardan, akıllı telefon ya da tabletleri için çok sevdikleri oyunları, müzikleri kolayca satın alarak indirebilecek.

Akbank Direkt Kart sahibi olmak için ne yapmak gerekiyor?
Akbank Direkt Kart sanal olarak oluşturulup anında kullanılabiliyor. Bunun için Akbank Direkt İnternet ya da Akbank Direkt Mo-bil’i açmak yeterli.

Kampanya lansmanı için neden dünya kupası seçildi?
Türkiye’nin yarım kalan 64 yıllık dünya kupası yolculuğunu Akbank Direkt ile tamamlamayı istedik. Bu nedenle 2014 FIFA Dünya Kupası B Grubu İspanya-Hollanda karşılaşmasına 2 eski milli futbolcumuzla birlikte Akbank Direkt Kart sahiplerinden şanslı üç çifti Brezilya’ya yolluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz