Uludağ Ekonomi Zirvesi başladı!

İş ve ekonomi dünyasının buluştuğu Uludağ Ekonomi Zirvesi Ali Babacan'ın açılış konuşmasıyla başladı. Zirvede iki gün boyuca neler konuşulacak?

14 MART, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Uludağ Ekonomi Zirvesi başladı!
Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde dünyadan ve Türkiye'den önemli konuşmacılar ve iş insanları bir araya gelecek. Türkiye'nin en önemli ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Avrupa Merkez Bankası Eski Başkanı Jean Claude Trichet Avrupa ekonomisi ile ilgili beklentilerini anlatacak.

ALİ BABACAN KRİTİK ZİRVE SONRASI İLK KEZ KONUŞTU! TIKLAYIN!

KİMLER KONUŞACAK?

Google Ideas CEO'su Jared Cohen'in teknolojideki yeni gelişmeleri aktaracağı zirvede, Bild Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kai Georg Diekman "Silikon Vadisi'nde Neler Oluyor?" sorusunun cevaplarını verecek. 

Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde liderlerin hem global hem de sürdürülebilirlik ajandalarına bakılırken, dijitalleşmenin ve dijital şirket olmanın önemi tartışılacak. Dijital dönemde büyüme stratejilerinin iş dünyasının önemli isimleri tarafından konuşulacağı zirvede, Afrika ve Çin pazarlarındaki fırsatlar Afrika ve Çin ekonomisine yön veren isimlerle birlikte değerlendirilecek. Perakendedeki değişime dikkat çekilecek Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde, başarıya ulaşmada girişimciliğin önemine değinilecek.

Türkiye'nin bölgesel üs ve global güç olması için yapması gerekenlerin tartışılacağı Zirve'de "Kadın Dostu Şirketler" ödül töreni de gerçekleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz