"17 ödül getiren strateji"

Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Tanju Kaya, bankanın iddialı olduğu alanlarla, aldıkları ödüllerle ve bu alandaki yeni hedefleriyle ilgili sorularımızı yanıtladı.

16 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
17 ödül getiren strateji
Geçtigimiz yıl 17 ulusal ve uluslararası ödülün sahibi olan Denizbank, bu alanda başarılı bir dönem geçirdi. Banka, insan kaynakları yönetiminden yenilikçilige, ürün ve hizmet kalitesinden sosyal sorumluluk projelerine kadar farklı alanlarda farklı kurum ve kuruluşlar tarafından çeşitli ödüllere layık görüldü.

Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Tanju Kaya, 17 ödül getiren stratejik yaklaşımlarının temel felsefesini, “tüm iş süreçlerinde müşterilerimizi merkeze koyarak çalıştığımız için, ürünlerimizi farklılaştırmaya ve yeniliklere imza atmaya çalışıyoruz” diyerek özetliyor.

Rusya sermayeli Sberbank Grubu’nun ana hissedarı olduğu Denizbank, 16 yıllık geçmişiyle henüz genç bir banka. Ancak bugün geldiği noktada, hizmet ve ürünleriyle, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle ulusal ve uluslararası alanda birçok ödülün sahibi. Yenilikçi proje ve ürünleriyle sektörün öncü bankalarından biri.

Denizbank Yönetim Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı Tanju Kaya, bu ödüller arasında Capital dergisinin”En Beğenilen Şirketler” araştırmasında, genç yaşına rağmen Denizbank’ın ilk üç bankadan biri olmasının önemine dikkat çekiyor.

Yine Dijital Yıl olarak ilan ettikleri 2014’te, mobil cüzdan uygulaması fastPay ve dünyadaki ilk Twitter üzerinden kredi başvurusu projesinin önemine dikkat çekiyor. Tanju Kaya bankanın iddialı olduğu alanlarla, aldıkları ödüllerle ve bu alandaki yeni hedefleriyle ilgili sorularımızı yanıtladı.

Denizbank 2013 yılında kaç ödül kazandı?
2013, hepimizi gururlandıran gelişmelerin yaşandığı, bankamızın kurumsal tarihçesine altın harflerle kaydettiğimiz başarılarla dolu bir yıl olarak geride kaldı. Ulusal ve uluslararası toplam 17 ödülün sahibi olduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz