900 bin KOBİ'ye ulaştık

DenizBank, KOBİ bankacılığında Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarından...

1.11.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
900 bin KOBİ'ye ulaştık

KOBİ BANKACILIĞINDA 2014 YILI BEKLENTİLERİ
KREDİLER YÜZDE 20 BÜYÜYECEK

Öngörümüz, KOBİ kredilerinde hem adet hem de hacim olarak sektörün yüzde 20 düzeyinde büyüyeceği, DenizBank olarak KOBİ'lere kullandırdığımız kredilerin ise yüzde 30 düzeyinde artacağı yönünde. DenizBank KOBİ bankacılığında büyümeye devam ederken, sektör bağımsız olarak her türlü faaliyet alanındaki küçük işletmeye ulaşmayı önemsiyoruz. Bu kapsamda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ile yaptığımız işbirlikleri ile DenizBank'ın desteğini sağlamaya devam edeceğiz.

KAYNAK YARATACAĞIZ
Sektörler bakımından halihazırda turizm, sağlık, imalat sanayi ve tarıma dayalı sanayi gibi hizmet ve üretim alanlarında desteklerimiz hız kesmeden devam edecek. Ayrıca, Rusya'nın bankacılık devi ve hissedarımız SberBank'ın bulunduğu bölgelerle ticaret yapan işletmelerimize özel olarak, SberBank'ın geniş ağ yapısını kullanarak yenilikçi POS ve tahsilat çözümleri sunmayı, yurtiçi ve yurtdışından uygun maliyet ve koşullarla kaynak yaratmaya devam etmeyi planlıyoruz.

AVANTAJLI ÇÖZÜMLER SUNACAĞIZ
KOBİ'ler uzun vadeli büyüme stratejimizin her zaman odağında olduğu için 2014 yılında da yine sektörün üzerinde adetsel ve hacimsel artışlar hedefliyoruz. "Esnaf Dostu Banka" olarak mikro işletmelerimizin taleplerine hızlı ve avantajlı çözümler üretmeye devam edeceğiz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz