Bir yılda 15 ödül aldık

Yalnızca 2013 yılı içinde 15 ödülün sahibi olduklarını söyleyen Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk’le bu ödüller üzerine konuştuk.

17 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Bir yılda 15 ödül aldık
Bugüne dek aldıkları ödüllerin azimle yürüttükleri çalışmaların meyveleri olduğunu düşünen Türkiye Finans Genel müdürü derya gürerk, yalnızca 2013’te 15 ödülün sahibi olduklarının altını çiziyor. gürerk, “esasında bizim için en büyük ödül müşterilerimiz, hissedarlarımız ve çalışanlarımızın güvenine sahip olmaktır” diye konuşuyor.

Türkiye’de katılım bankacılığı alanında birçok yeniliğe öncülük etmiş olan Türkiye Finans, 2013 yılında da istikrarlı büyüme performansı sergileyerek, 413 milyon TL vergi öncesi, 329 milyon TL net kar açıkladı.

Aktif büyüklüğü 2013 yılsonu itibarıyla önceki yılsonuna göre yüzde 43 artarak 25 milyar TL’yi aşan banka, sukuk ihraçları ve murabaha sendikasyonlarıyla ekonomimizin yapıtaşları olan KOBİ’leri desteklemeye de devam etti. Yılsonu itibariyle 250 şubesi ve 3 bin 990 çalışanı bulunan banka, teknolojiye, şubeleşmeye ve reel sektöre önem vermeyi sürdürüyor.

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, katılım bankacılığına kazandırdıkları ürün ve hizmetlerin yanında, gerek yurtiçi gerek yurtdışından aldıkları farklı alandaki ödüller ile de sektörde fark yaratmaya devam ettiklerini vurguluyor. Yalnızca 2013 yılı içinde 15 ödülün sahibi olduklarını söyleyen Gürerk’le bu ödüller üzerine konuştuk.

Türkiye Finans olarak toplamda kaç ödülünüz bulunuyor?
Türkiye Finans olarak müşteri ve çalışan memnuniyetini esas alan anlayışımızla aralarında ‘Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası’ ve ‘İnsana Saygı Ödülü’ de olmak üzere pek çok önemli ödülün sahibi olduk. Türkiye Finans olarak hizmete başladığımız günden bu yana çok sayıda ödül aldık. Yalnızca 2013 yılı içerisinde ise 15 ödülün sahibi olduk.

Bu ödüller rakipleriniz arasında sizi nasıl ayrıştırdı?
Türkiye Finans olarak kaliteli hizmet hedefiyle müşteri memnuniyetinin sürekli geliştirilmesi odaklı bir strateji izliyoruz. Teknolojiyi ve yenilikleri müşterilerimizin hizmetine sunarken öncelikle insan faktörünü önemsiyoruz. Aldığımız ödüllerin azimle yürüttüğümüz çalışmaların meyveleri olduğunu düşünüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz