"Hedefimiz pazar liderliği"

Saruhan Doğan, “müşterilerimize hızla ulaşarak ilk 6 ay içinde pazar lideri olmayı hedefliyoruz” diyor.

17 TEMMUZ, 20150
Paylaş Tweet Paylaş
Hedefimiz pazar liderliği
Finansbank, Cybersoft işbirliği hayata geçirdiği efinans platformu aracılığıyla, e-Fatura hizmetini hayata geçirdi Finansbank, tüm bankacılık ihtiyaçlarında müşterilerine hızlı çözüm üreten bir şirket olmayı hedefliyor. e-uygulamalar denilince akla gelen tek şirket olmak istediklerini söyleyen Finansbank nakit yönetimi, Dış Ticaret ve Yatırım Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Saruhan Doğan, “müşterilerimize hızla ulaşarak ilk 6 ay içinde pazar lideri olmayı hedefliyoruz” diyor.

Vergi Usul Kanunu ilgili genel tebliği kapsamında yılsonu itibariyle 30 bine yakın şirket e-Fatura düzenlemeye başlayacak. e-Fatura sistemine giren şirketler maliyet, süreç ve işgücü avantajı sağlamanın yanı sıra tüm dünya ülkeleriyle aynı standartlarda faturalama sistemine dahil olacak.

Böylece şirketler uluslararası ticarette diğer ülkelerdeki rakipleriyle aynı avantajlara sahip olabilecek. Finansbank da e-Fatura ve e-Defter uygulamasına geçmek isteyen şirketlere destek olmayı hedefliyor. Kamu ve özel sektör kurumlarına farklı açılımlar sağlayan e-Fatura’nın önemini ve geleceğini analiz eden Finansbank, bu doğrultuda kamu ve özel sektöre yönelik bilgi teknolojileri projeleri geliştiren güçlü yazılım şirketi Cybersoft ile işbirliği yaptı. Banka, eFİNANS aracılığıyla, Finansbank’ın yaygın ve kuvvetli satış ağını, güçlü bir yazılım altyapısıyla destekleyerek müşterilerine e-Fatura konusunda en güçlü çözümleri sunmayı amaçlıyor.

Finansbank Nakit Yönetimi, Dış Ticaret ve Yatırım Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Saruhan Doğan, eFİNANS’ı ve e-Fatura sistemini anlattı: eFlNANS’ın diğer entegratörlerden farkı nedir?

Her şeyden önce eFİNANS ile çalışan bir firma, öncü bir bankanın ve lider bir yazılım şirketinin gücünü arkasına almış oluyor. Fatura bilgileri Finansbank sunucularında yüksek güvenlikli bir ortamda saklanırken yine Finansbank’ın satış gücü sayesinde müşterilerin her zaman bilgiye erişimi sağlanıyor. Ayrıca tüm teknik altyapı, güçlü bir yazılım şirketi olan Cybersoft güvencesi altında. Hedefimiz, müşterilerimizi yeni uygulamalarla buluşturduğumuz bu platformun, e-Fatura ödeme aracından öte bir e-Ticaret portalı olması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz