"İtibarımızı yükseltiyor"

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bugüne kadar aldıkları ödülleri ve bu ödüllerin kuruluşlarına sağladığı katkıyı Capital Awards’a anlattı...

16 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
İtibarımızı yükseltiyor
Akbank, sektörünün en çok ödül alan kuruluşlarından. Sadece geçtiğimiz yıl 70’in üzerinde ödül kazandıklarını belirten Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bu durumdan gururlu. “Ödüller ve başarılar Akbank’ın itibarını daha da yükseltiyor.

Yarışmalarda ve araştırmalarda aldığımız her bir ödül, Akbank’ın rekabetçi, dinamik, yenilikçi DNA’sının ve global platformda imza attığı en iyi uygulamaların tescili” diye konuşuyor. Akbank, Türkiye’nin en büyük ve itibarlı bankalarından biri. Kuruluş bugüne kadar çok sayıda ödülle itibarım ve büyüklüğünü tescilledi.

Global Finance, 9 kez Akbank’ı “Türkiye’nin En İyi Bankası” seçti. Banka ayrıca Euromoney ve The Banker tarafından sırasıyla 7 ve 6 kez bu ödüle layık görüldü. Sadece 2013’te 70’in üstünde ödül kazandıklarını belirten Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bu durumdan mutlu.

Ödüllerin kendilerine olan katkısının çok ciddi boyutlarda olduğunu söylüyor. “Her şeyden önce kazandığımız bu ödüller ve başarılar, Akbank’ın itibarını daha da yükseltiyor. Yarışmalarda ve araştırmalarda aldığımız her bir ödül, Akbank’ın rekabetçi, dinamik, yenilikçi DNA’sının ve global platformda imza attığı en iyi uygulamaların tescili.

Kazandığımız başarıların kurumumuza, başta marka değeri, kurumsal itibar, farkındalık, müşteri sadakati ve banka seçimi gibi pek çok açıdan olumlu katkılar sağladığına inanıyoruz. Ödül ve başarılarımız, Türkiye’nin en iyi bankacıları arasında yer alan çalışanlarımızı birbirine daha da bağlıyor” diye konuşuyor.

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bugüne kadar aldıkları ödülleri ve bu ödüllerin kuruluşlarına sağladığı katkıyı Capital Awards’a şöyle anlattı:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz