Ödüller doğru yolda olduğumuzu gösteriyor

TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, motivasyonla çalışmalarına devam edeceklerini söylüyor.

17 HAZİRAN, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
Ödüller doğru yolda olduğumuzu gösteriyor
TTNET, müşteri odaklı stratejilerinin verdiği güçle sadece 2013 yılında, ürün, hizmet ve projeleriyle 6 ulusal, 18 uluslararası ödül aldı. “Kazandığımız her ödül ve başarı, yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gösteriyor” diyen TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, bu motivasyonla çalışmalarına devam edeceklerini söylüyor.

Kaya, “daha inovatif, geleceği yakalayan ürün ve hizmetler sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuşuyor. Türkiye’nin önde gelen internet şirketlerinden TTNET, 2013’te genişbant abone kazanımı, fiberdeki atılımı ve Tivibu’daki performansıyla gelirlerini yüzde 11 oranında artırdı.

3,5 milyar TL’lik ciroya ulaşan şirketin aldığı ulusal ve uluslararası ödüller de bu başarının önemli göstergelerinden biri oldu. Sadece 2013 yılında, ürün, hizmet ve projeleriyle 6 ulusal, 18 uluslararası ödül aldıklarını söyleyen TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya,

2014’te fibere odaklanmaya ve pazarın büyümesine liderlik etmeye devam edeceklerini söylüyor. Şirket, 2014’te IPTV alanındaki büyümesini hızlandırarak hizmetlerini ve katma değerli servislerini geliştirmeye devam edecek.

Aldıkları ödüllerin müşterilerin ve onların talep ve isteklerinin de bir sonucu olduğuna dikkat çeken Kaya, “Kazandığımız her ödül ve başarı, yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gösteriyor. Bu motivasyonla daha inovatif, geleceği yakalayan ürün ve hizmetler sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyor.

Bugüne kadar aldığınız ödüllerden bahsedebilir misiniz?
TTNET olarak ürün ve hizmetlerimizle ulusal ve uluslararası ödül programlarında onlarca ödülün sahibi olduk. Sadece 2013 yılında, ürün, hizmet ve projelerimizle 6 ulusal, 18 uluslararası ödüle layık görüldük.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz