Türkiye'nin gönlü zengin 50 iş insanı

"Türkiye'nin Gönlü Zengin 50 İş İnsanı'nı araştırdık.

1.06.2013 00:00:000
Paylaş Tweet Paylaş
Türkiye'nin gönlü zengin 50 iş insanı


"TOPRAĞIMIZA SORUMLULUĞUMUZU UNUTMUYORUZ"
FİKRET ÖZTÜRK / OPET YÖNETİM KURULU BAŞKANI

HER ALANDA PROJE
Biz bir Türk şirketi olarak doğup büyüdüğümüz topraklara olan sorumluluğumuzu unutmuyoruz. Fayda sunabileceğimiz toplumsal sorunlara yönelik her alanda çözüm odaklı, sürdürülebilir ve sonuca yönelik projeler geliştiriyoruz. Şimdiye dek, kamu sağlığı, küresel ısınma, bölgesel kalkınma, tarih ve çevre bilincinin geliştirilmesini sağlayacak projeler yaptık, Bu projelerimiz sorunlar çözümlenene dek sürecek ve topluma fayda sağlamaya devam edecek.
SONUÇ ODAKLIYIZ
Opet olarak sürdürülebilir ve sonuç odaklı projeler yaratıyor, projemizin özellikle bir sorunu çözmek için kurgulanmış olmasını önemsiyoruz. Ülkeye değer katan dev sosyal sorumluluk projeleri yürütüyoruz: Temiz Tuvalet Kampanyası. Yeşil Yol Projesi, Örnek Köy Projesi ve Tarihe Saygı Projesi, Bu projeleri her geçen gün daha da büyütüyor ve tüm kaynaklarımızı söz konusu projelere aktarıyoruz. Bağış konusunda ise özellikle eğitim alanında okullar, kültür ve sağlık merkezleri yaptırarak, burslar vererek devamlılığı sağlıyoruz.

AHMET NAZİF ZORLU / ZORLU HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI
"VAKIF ARACILIĞIYLA KSS PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ"
BAŞARILI ÖĞRENCİLER

Zorlu Holding olarak toplumsal fayda sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz KSS projelerimizi öncellikli olarak Mehmet Zorlu Eğitim, Sağlık, Kültür ve Yardımlaşma Vakfı (MZV) aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. MZV'nin amacı başarılı olmasına karşın maddi yetersizlikler sonucu eğitimini güçlükle sürdüren, Türkiye'ye ve insanlık adına tüm dünyaya katkıda bulunabilecek gençleri ve onları bize kazandıracak organizasyonları desteklemek.
ÇOCUK TİYATROSU
Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, "geleceğe yatırım” felsefemiz ışığında, gençlerin ve çocukların gelişimini desteklemek amacıyla birçok alanda prejelef gerçekleştiriyoruz. Bu projelerden bir tanesi de 2003 yılından bu yana Türkiye'nin tüm şehirlerini dolaşarak çeşitli tiyatro ve kukla gösterileri sergileyen Zorlu Çocuk Tiyatrosu. Bunun yanı sıra çocuklara kitap okuma alışkanlığı aşılamak ve onları sevdikleri masal kahramanlarıyla buluşturmak amacıyla Zorlu Çocuk Tiyatrosu'nun sergilediği oyunların kitaplarını da yayınlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz