2015 yılının iş insanları kim?

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü, her sene verdiği Yılın İş Adamı ve İş Kadını ödülleri sahiplerini buldu.

18.11.2015 14:34:170
Paylaş Tweet Paylaş
2015 yılının iş insanları kim?
Boğaziçi Üniversitesi, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı’yı yılın iş kadını, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’i ise yılın iş adamı olarak seçti. Ödül töreni 21 Kasım’da gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü, her sene Yılın İş Adamı ve İş Kadını dallarında verdiği ‘Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri'ne bu yıl yeni kategoriler ekledi. Bu yıl Yılın İş Kadını Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Yılın İş Adamı Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker seçildi. Ödüller "Management Study with Executives" (MSE) iş dünyası, yöneticilik ve liderlik konferansı dahilinde üyeleri ve mezunları arasındaki anketler sonucu belirlendi.

TÖREN 21 KASIM’DA

Ödül töreni, 21 Kasım Cumartesi akşamı Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Etkinlik katılımcıları ile birlikte yapılacak kokteylin ardından Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri sahiplerine verilecek. Geçtiğimiz yıllarda Suzan Sabancı Dinçer, Ahmet Nazif Zorlu, Emine Sabancı, Murat Ülker ve Mehmet Ali Aydınlar gibi alanında lider isimleri bir araya getiren etkinlikte bu yıl da üniversite öğrencileri, farklı alanlarda öncü isimler ile tanışmak ve yılın en prestijli iş dünyası ödüllerinin kazananlarıyla bir arada bulunma şansı elde edecek. Geceye katılmak için Boğaziçi Üniversitesi ya da diğer üniversitelerden öğrencilerin www.bounenso.com adresinden başvuruda bulunması gerekiyor.

ÖDÜL ALAN İSİMLER ŞÖYLE
Yılın İş Kadını: Begümhan DOĞAN FARALYALI
Yılın İş Adamı: Murat ÜLKER
Yılın İş Vereni: Nevzat AYDIN
Yılın Girişimci: Baybars ALTUNTAŞ
Hayat Boyu Başarı Özel Ödülü: Hülya GEDİK
Hayat Boyu Başarı Ödülü: Mehmet Ali AYDINLAR
Yılın Sanayi Şirketi: TÜPRAŞ / Yavuz ERKUT(Tüpraş CEO)
Yılın Teknoloji Şirketi: TURKCELL/ Kaan TERZİOĞLU(Turkcell CEO)
Yılın Yatırımı: OYAK HOLDİNG/ Dr. Coşkun Ulusoy ( Oyak Holding CEO)
Yılın GYO Şirketi: EMAAR Turkey/ Ozan BALABAN (Emaar CEO)
Yılın En Yenilikçi Şirketi: BOYNER HOLDİNG/ Onur ERBAY(Genel Müdür)
Toplumsal Katkı Ödülü: E.C.A/ Gaye AKÇEN(Yönetim Kurulu Başkanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz