GOBI'16 sağlam adımlarla geliyor

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından her yıl düzenlenen “Uluslararası Öğrenci Zirvesi” GOBI, bu yıl 10-13 Nisan'da.

15.02.2016 16:34:240
Paylaş Tweet Paylaş
GOBI'16 sağlam adımlarla geliyor
İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü tarafından her sene düzenlenen “Uluslararası Öğrenci Zirvesi” GOBI, 10-13 Nisan 2016 tarihleri arasında İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisinde gerçekleşecek. Sekizincisi düzenlenecek olan GOBI’16, yurtdışı ve yurtiçinden katılımcıları ağırlayacak.

Genç profesyonellerin ve üniversite öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği GOBI (Global Opportunities in Business and Investment), çeşitli sektörlerden yöneticileri katılımcılarıyla bir araya getiriyor. Katılımcıların sertifika almaya hak kazandığı bu zirveye her sene Türkiye’den 900 öğrenci ve 30 farklı ülkeden çok sayıda öğrenci ilgi gösteriyor.

10 Nisan akşamı açılış gecesiyle başlayacak etkinlik, 11 Nisan’da girişimcilik üzerine panellerin yer aldığı programıyla devam edecek. Katılımcılar, 3. günde şirketlerinin kimliğinden uzaklaşacak konuşmacıların çeşitli konularda paylaşılmaya değer düşüncelerini dinleyecek. Zirvenin son gününde ise paneller dünyada önemi git gide artan inovasyon konusuna eğilecek. Katılımcı şirketler arasında IBM, Secret CV, TEB ve Uber gibi önemli markalar bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz