"İTÜ EMÖS’ün ana teması belli oldu!"

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 22.İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu ne zaman gerçekleşecek?

10 ARALIK, 20140
Paylaş Tweet Paylaş
İTÜ EMÖS’ün ana teması belli oldu!
Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen  22.İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu 27-31 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

72 ÜNİVERSİTE KATILIYOR

Öğrenciler ile iş dünyasının liderleri arasında köprüler kurarak liderler ile öğrenciler arasında tecrübe aktarımına olanak sağlamak, gelecekte iş dünyasına yön verecek teknolojik gelişmeleri öğrencilere aktarmak amacıyla 22 yıldır düzenlenen İTÜ EMÖS, bu yıl Akbank Ana Sponsorluğu’nda “Sınırsızlık Çağı” konusu etrafında şekillenecek. Big Data, Internet of Things gibi kavramların yanı sıra Türkiye’de hızla gelişmekte olan girişimcilik ekosistemi, online eğitim trendleri, nöro ve dijital pazarlama gibi konular uzmanları tarafından tanıtılacak. 

Oturumlara Bosch Türkiye Genel Müdürü Steven Young, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, UPS Türkiye Genel Müdürü Ufku Akaltan, Prof. Dr. Erhan Erkut, Bitaksi Kurucusu Nazım Salur ve ThinkNeuro Kurucusu Dr. Yener Girişken  gibi isimler katılım gösterecek. Sınırsızlık Çağı ana konusu ile işlenecek oturumlara katılımın ücretsiz olduğu İTÜ EMÖS’e her sene toplamda 72 üniversite ve 34 farklı bölümden 1000’e yakın öğrenci katılmaktadır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz